Trwa ładowanie...
ycipk-2glqh0
ycipk-2glqh0

Kwaśniewska w Rzymie o prezydenturze w Warszawie


Jolanta Kwaśniewska (PAP)
Jolanta Kwaśniewska nie odpowiedziała wprost dziennikarzom, którzy prosili ją o komentarz do prasowych doniesień, że może ubiegać się o stanowisko prezydenta Warszawy. Prezydencka para odwiedziła w środę rzymski ratusz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2glqh0

Na pytanie o prawdziwość prasowych doniesień, że może ubiegać się o stanowisko prezydenta Warszawy, Jolanta Kwaśniewska nie odpowiedziała wprost, ale też nie zaprzeczyła jednoznacznie.

Gdyby więcej kobiet zajmowało się polityką, wiele spraw byłoby lepiej uporządkowanych. To przecież kobiety najczęściej odpowiedzialne są za budżet domowy i muszą nim zarządzać - powiedziała pani prezydentowa.

Wcześniej Aleksander Kwaśniewski odniósł się do prasowych spekulacji nieco żartobliwie. Dziękując za otrzymany przez jego żonę album poświęcony włoskim kreatorom mody, zwrócił uwagę, iż lepiej byłoby, gdyby władze Wiecznego Miasta obdarowały Kwaśniewską dokumentacją dotyczącą infrastruktury Rzymu.

ycipk-2glqh0

Właśnie dowiedzieliśmy się, że moja żona jest jednym z poważniejszych kandydatów na stanowisko prezydenta Warszawy - powiedział Kwaśniewski.

Veltroni zapewnił Jolantę Kwaśniewską, że władze miejskie wszystkich europejskich metropolii z radością powitałyby żonę prezydenta RP w gronie burmistrzów.(miz)

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2glqh0

ycipk-2glqh0
ycipk-2glqh0
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów