WP

Kukiz'15 wstawił nowe zdjęcie Terleckiego z Ukrainy. Wpis szybko zniknął z sieci

W środę rekordy popularności w sieci pobiło zdjęcie Ryszarda Terleckiego, który pozował w hełmie i z papierosem w ustach. Teraz na światło dzienne wyszła nowa fotografia, która szybko została usunięta przez Kukiz'15.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Terlecki oraz Tomasz Rzymkowski
Ryszard Terlecki oraz Tomasz Rzymkowski (Twitter)
WP

Polscy parlamentarzyści pojechali na Ukrainę. Tak wynika z fotorelacji polityków na Twitterze, którzy przebywają około Słowiańska. To okolice obszaru kontrolowanego przez separatystów.

To stamtąd pochodzi słynne już "selfie" Ryszarda Terleckiego, który wstawił zdjęcie w wojskowym hełmie i papierosem. Teraz do kolekcji dołączyła nowa fotografia polityka. Kukiz'15 opublikował w sieci zdjęcie Terleckiego z posłem Tomaszem Rzymkowskim. "Humory dopisują" - dopisano.

Jednak tak szybko jak zdjęcie pojawiło się sieci, równie szybko zniknęło z Twittera. Pomimo tego, część Internautów zachowała sobie pamiątkową fotografię polityków z zagranicznego wyjazdu.

WP

ZOBACZ WIDEO: Marek Suski o ulubionych "żartach" Kaczyńskiego. Odsłania kulisy

Do nowego zdjęcia odniósł się były prezydent Lech Wałęsa. "Jest moc" - napisał w sieci.

WP

Terlecki oczami internautów

Pierwsze zdjęcie wicemarszałka Sejmu dało upust twórczości użytkowników Twittera. Powstały liczne memy z Ryszardem Terleckim w roli głównej.

WP

Fotografię Terlekciego zestawiono z innym zdjęciem polityka PiS. Chodzi o Marka Suskiego, który w środę zabrał tablicę Platformy Obywatelskiej o tzw. "Układzie Kaczyńskiego" z sejmowego korytarza.

Jednak przeglądając internetowe memy, można mieć wrażenie, że polityk PO w wojskowym hełmie przypominał bohatera filmu wojennego.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP