Trwa ładowanie...
ycipk-vedh4a
ycipk-vedh4a
IAR

Kuchciński: Olejniczak mówi nieprawdę

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS zarzucił SLD podawanie nieprawdy. Marek Kuchciński, odnosząc się do wystąpienia Wojciecha Olejniczaka na konwencji Sojuszu, powiedział, że zarzuty przewodniczącego SLD wobec koalicji są celowym wprowadzaniem opinii publicznej w błąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-vedh4a

Polityk PiS podkreślił, że zaniechanie finansowania wschodnich regionów Polski, likwidacja waloryzacji rent i emerytur czy nie podnoszenie wynagrodzeń w służbie zdrowia i oświacie odbywało się za rządów SLD. Zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość stara się teraz naprawiać zaniedbania lewicy.

Marek Kuchciński dodał też, że zarzuty o utrudnianie działalności gospodarczej powinny być kierowane raczej pod adresem SLD, ponieważ to właśnie rząd Marka Belki skomplikował życie przedsiębiorcom. Polityk Prawa i Sprawiedliwości podkreślił przy tym obecność dawnych PZPR-owskich działaczy na konwencji SLD i zauważył, że pokazuje to, gdzie tkwią korzenie Sojuszu.

Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak na odbywającej się w Warszawie konwencji Sojuszu skrytykował działania zarówno koalicji. Powiedział między innymi, że rząd zmierza do ograniczenia demokracji. Zdaniem szefa SLD, na policję i prokuratorów wywierane są ustne naciski, a ministrowie boją się podejmować decyzje, by nie być posądzonymi o korupcję.

ycipk-vedh4a
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vedh4a

ycipk-vedh4a
ycipk-vedh4a