Trwa ładowanie...
d1zmy2e

Księżna Kate znowu w ciąży?

W gazetach i serwisach internetowych pojawiły się spekulacje, jakoby księżna Catherine miała być znowu w ciąży. Uwagę obserwatorów zwrócił brzuszek księżnej, która pojawiła się na oficjalnej imprezie 11 grudnia - donosi portal classicalite.com.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate znowu w ciąży?
d1zmy2e

"US Weekly" jako pierwszy tabloid zauważył, że książęca para może spodziewać się drugiego dziecka. To by oznaczało, że Kate zaszła w ciążę zaledwie kilka miesięcy po przyjściu na świat pierworodnego księcia George'a Aleksandra Louisa. Gazeta oparła swoje przypuszczenia na zdjęciach księżnej, która 11 grudnia podczas imprezy charytatywnej trzymała się w specyficzny sposób za swój brzuch.

Kilka dni później, amerykański "Star" dołączył się do przypuszczeń. "Ewidentnie widać było już zaokrąglenie brzucha. Dodatkowo William wykazywał się ogromną opiekuńczością wobec żony, cicho szepcząc jej do ucha pytania, czy przypadkiem nie chciałaby usiąść lub napić się wody" - czytamy w gazecie, która sugeruje także, że ciąża Catherine została potwierdzona przez jej lekarza.

Źródło: www.classicalite.com

d1zmy2e

Podziel się opinią

Share
d1zmy2e
d1zmy2e