Trwa ładowanie...

Ks. Dariusz Oko: zatrzymaliśmy gender, bo jesteśmy najbardziej wierzącym narodem Europy

• Można powiedzieć, zatrzymaliśmy gender, bo jesteśmy najbardziej wierzącym narodem Europy - powiedział ks. Dariusz Oko w TVP Info

• "Polacy wygrali 10 proc. najważniejszych bitew świata - zatrzymaliśmy muzułmanów i bolszewików"

• "Jestem szczęśliwy, że doszło do tego Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, u nas naród i wiara są złączone, to jest bezcenne"

Share
Ks. Dariusz Oko: zatrzymaliśmy gender, bo jesteśmy najbardziej wierzącym narodem EuropyŹródło: PAP, fot: Wojciech Pacewicz
d27mlmn

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odczytano Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W uroczystości uczestniczył prezydent Andrzej Duda.

Wykładowca Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie dr. Oko powiedział w programie "Minęła dwudziesta", że "za dużo mówi się o złych rzeczach, o tym, co słabe w naszym narodzie. Mamy też przepiękną stronę,dziś ona doszła do głosu".

Ks. Dariusz Oko słynie z kontrowersyjnych tez i walki z gender. Mówił m.in. że lekarze wierzący należą do tych najlepszych, geje i lesbijki są "bardziej nieszczęśliwi niż normalni ludzie", a "w genderyzmie negatywne jest fanatyczne propagowanie homoseksualizmu i seksualna deprawacja dzieci".

TVP Info, oprac. Adam Przegaliński

d27mlmn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27mlmn
d27mlmn
Więcej tematów