Trwa ładowanie...
d8qr386
Artykuł sponsorowany

Kredyt dla zadłużonych. Co powinno się o nim wiedzieć?

Osoby zadłużone mogą mieć problemy z uzyskaniem kredytu, jednak nie oznacza to, że jest to niemożliwe. W Polsce działa wiele firm, które zajmują się udzielaniem zobowiązań dłużnikom z negatywną historią kredytową. Co powinno się wiedzieć o ofertach instytucji tego typu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kredyt dla zadłużonych. Co powinno się o nim wiedzieć?
(Materiały prasowe)
d8qr386

Kredyt bez sprawdzania baz?

Najczęściej powtarzanym mitem w przypadku kredytów dostępnych na https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/ jest informacja o tym, że firmy pozabankowe nie sprawdzają baz dłużników. Jest to nieprawda. Otóż, firmy udzielające dłużnikom kredytów online, są zobowiązane do sprawdzania ich historii w BIK, BIG i KRD. Jednocześnie firmy pożyczkowe są nieobjęte obowiązywaniem przepisów prawa bankowego, dlatego mogą udzielać kredytów, nawet gdy historia klienta jest negatywna. Instytucje pozabankowe podejmują samodzielną decyzję, czy dany klient jest wiarygodny, czy też nie.

Kto może otrzymać kredyt dla dłużników?

Ze względu na możliwość pożyczenia pieniędzy pomimo negatywnej historii w BIK, kredyty z oferty https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/pozyczki-bez-bik-krd/ cieszą się dużym zainteresowaniem. Wnioskują o nie zarówno te osoby, które przed laty miały problemy ze spłaceniem pożyczek i kredytów, jak i te, które nadal mają niespłacone, przeterminowane zobowiązania. Pierwsza grupa ma większe szanse na uzyskanie kredytów dla zadłużonych, gdyż dawne długi zostały uregulowane. Jeżeli wnioskodawca nadal ma niespłacone zadłużenie, firma pożyczkowa może mieć uzasadnione wątpliwości, czy uda mu się uregulować kolejne zobowiązanie.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę od ręki na https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/pozyczki-prywatne-od-reki/, potrzebny jest wyłącznie dowód osobisty. Firmy pożyczkowe nie wymagają zaświadczeń o dochodach, wyciągów z konta, ani innych dodatkowych dokumentów. Dowód osobisty jest potrzebny do weryfikacji danych osobowych wnioskodawcy. Dodatkowa weryfikacja danych może obejmować konieczność dokonania przelewu na symboliczną kwotę. Przelew musi być wykonany z konta osobistego wnioskodawcy, a jego kwota wynosi z reguły od 1 gr do 1 zł.

Jaki jest okres spłaty kredytu?

Kredyt dla zadłużonych może być spłacany w ciągu 30 dni, podobnie jak chwilówka, lub w ratach. W przypadku kredytów ratalnych możliwe jest pożyczenie nawet do 20-25 tysięcy złotych, których spłata jest rozłożona na kilkadziesiąt rat. Takie rozwiązanie odciąża domowy budżet i ułatwia uregulowanie pożyczki w wyznaczonym terminie. Dzięki temu dłużnik zabezpiecza się przed kolejnymi problemami z nieterminową spłatą kredytów, a jego sytuacja finansowa staje się lepsza.

d8qr386

Podziel się opinią

Share
d8qr386
d8qr386
Więcej tematów