Trwa ładowanie...
d362phu

Zgłębianie Pisma Świętego przez radio i internet

Ruszają wykłady Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego, organizowane przez diecezję tarnowską. Można będzie ich słuchać przez trzy semestry na antenie diecezjalnego Radia RDN Małopolska.

d362phu

Uczestnicy Studium będą poznawać historię Zbawienia, archeologię Palestyny oraz konkretne zagadnienia Starego i Nowego Testamentu - zachęca ksiądz Jerzy Zoń, koordynator współpracy mediów diecezjalnych w projekcie Studium Biblijnego. Ksiądz Zoń podkreśla, że wykłady są adresowane do wszystkich, niezależnie od wykształcenia.

Dotychczas zgłosiło się ponad 350 słuchaczy - głównie z diecezji tarnowskiej, ale także z innych regionów kraju i z zagranicy. Zapisy są bezpłatne. W wykładach Studium Biblijnego można także uczestniczyć bez formalnego zapisu. Zgłoszenie umożliwi jednak przesyłanie materiałów każdemu zainteresowanemu i otrzymanie na zakończenie pamiątkowego dyplomu.

Wykładów Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego można słuchać w każdą niedzielę o godz.18.30 na antenie diecezjalnego Radia RDN Małopolska. Wykłady będą dwukrotnie powtarzane w poniedziałki. Materiały z audycji - teksty i pliki audio - będą dostępne na stronie tarnowskiej diecezji.

Z wykładami Studium Biblijnego będzie związany cotygodniowy konkurs o tematyce biblijnej. Nagroda główna to wyjazd do Ziemi Świętej.

Do udziału w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym można zgłaszać się drogą elektroniczną na internetowej stronie studium lub listownie na adres Biblos, Studium Biblijne, Plac Katedralny 6, 33-100 Tarnów.

d362phu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d362phu
Więcej tematów