Trwa ładowanie...

WOŚP Kraków - 27. Finał WOŚP w Krakowie, moc atrakcji i Światełko do nieba

WOŚP Kraków – 27. Finał WOŚP w Krakowie odbędzie się w większej części na Rynku Głównym. Pierwsze wydarzenia związane z WOŚP wystartują już w sobotę, ale główną część świętowania zaplanowano na niedzielę.

WOŚP Kraków - 27. Finał WOŚP w Krakowie, moc atrakcji i Światełko do niebaŹródło: Facebook.com, fot: WOŚP
dyxkvl2
dyxkvl2

WOŚP Kraków – 27. Finał WOŚP start już w sobotę

Pierwsze wydarzenia związane z 27. Finałem WOŚP w Krakowie zaplanowano już na sobotę. Właśnie wtedy w galerii Serenada rozpoczną się licytacje przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Na miejscu dużo zabawy będą miały również dzieci, dla których przygotowano wiele atrakcji.

WOŚP Kraków – 27. Finał WOŚP w rytmie pomagania

WOŚP w Krakowie skupi się na pomaganiu i dzieleniu się. Ważnym elementem niedzielnego 27. Finału WOŚP będzie nauka pierwszej pomocy. Na Rynku Głównym w Krakowie zostanie również ustawiona specjalna strefa krwiodawstwa i dawców szpiku. Chętni będą mogli udać się do sklepiku z pamiątkami zawierającymi emblematy WOŚP. Ciekawą ofertą jest również możliwość przejechania się zabytkowymi autami.

W Krakowie 27. Finał WOŚP upłynie w rytm muzyki. Na scenie pojawią się Kraków Street Band, Create, Ostatni w Raju, Sonbird, Wiewórka na drzewie oraz Abradab.

Podczas 27. Finału WOŚP w Krakowie działać będzie 7 sztabów, w których pracować będzie 1500 wolontariuszy. Podczas zbiórki pieniędzy, która zostanie przeznaczona na zakup sprzętu ratującego życie najmłodszych, pomagać będzie również grupa golden retriverów.

WOŚP Kraków – 27. Finał WOŚP z nowym Światełkiem do nieba

Podczas 27. Finału WOŚP w Krakowie nie zobaczymy klasycznego pokazu fajerwerków. W tym roku zarówno w Krakowie, jak również w całym kraju Światełko do nieba przybierze zupełnie nowy kształt. Zamiast fajerwerków zobaczymy pokazy laserów. W Krakowie zostanie rozsypane również specjalne, serduszkowe confetti.

dyxkvl2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyxkvl2
Więcej tematów