Trwa ładowanie...

"Power of Spirit" - opis tego produktu ze sklepu ŚDM wprawia w osłupienie

• Na stronie internetowej oficjalnego sklepu ŚDM można kupić zewnętrzny akumulator do telefonu
• Największą sensację wzbudza opis przedmiotu
• "Zwiększony zasób energii uzyskujemy przez kontakt z Duchem Świętym, modlitwę, spotkanie z drugim człowiekiem, nowe doświadczenia"

"Power of Spirit" - opis tego produktu ze sklepu ŚDM wprawia w osłupienieŹródło: shopkrakow2016.com
d35toj6
d35toj6

Na oficjalnej stronie sklepu internetowego Światowych Dni Młodzieży można od wtorku znaleźć nietypowy gadżet - powerbank, czyli zewnętrzny akumulator dla telefonów. Co prawda samo urządzenie nie jest niczym nowym, jednak opis przedmiotu budzi kontrowersję.

"Rodzisz się z nią, idziesz przez życie, czerpiąc z niej pełnymi garściami. Aż do dnia, w którym czujesz się jak zużyta bateria, kompletnie wyczerpany, pusty. Wszystko cię drażni. Gdzie się podziała twoja energia? Jak możesz odzyskać siłę, która jest ukryta w tobie? Power of Spirit przedstawia ciekawą koncepcję energii życiowej. Zwiększony zasób energii uzyskujemy przez kontakt z Duchem Świętym, modlitwę, spotkanie z drugim człowiekiem, nowe doświadczenia. To powinniśmy mieć na myśli, mówiąc: Power of Spirit. Power of Spirit to także wyjątkowa ładowarka do telefonu komórkowego, aparatu cyfrowego, PDA, PSP, MP3, MP4." - możemy przeczytać w opisie.

Niestety nie wiemy, czy gadżet cieszy się popularnością oraz kto stoi za tak oryginalnym opisem.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d35toj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35toj6
Więcej tematów