Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś - sobotę 16 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (16 lutego) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Pogoda na dziś - sobotę 16 lutego. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: East News
d183h4e
d183h4e

Pogoda na dziś – 16 lutego Warszawa

Mieszkańców Warszawy w sobotę czeka pochmurny dzień. Synoptycy przewidują całkowite zachmurzenie, jedynie po południu możemy spodziewać się miejscowych przejaśnień. Noc zapowiada się natomiast bezchmurna.

Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 3°C (temp. odczuwalna -1°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 5 °C (temp. odczuwalna 4°C). Ciśnienie będzie się wahać od 1021 hPa (rano) do 1017 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 11 km/h. Dzień zapowiada się pochmurnie, choć bez opadów atmosferycznych.

Pogoda na dziś – 16 lutego Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się dziś pogodnego i bezchmurnego dnia. Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 0 °C (temp. odczuwalna -1°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 7°C (temp. odczuwalna 4°C).

Ciśnienie będzie się wahać od 1007 hPa (rano) do 1004 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 11 km/h. Dzień zapowiada się pogodnie i bezchmurnie, choć z niskimi temperaturami.

d183h4e

Pogoda na dziś – 16 lutego Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w sobotę mogą spodziewać się pogodnego i bezchmurnego dnia. Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 0°C (temp. odczuwalna -1°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 16) temperatura wyniesie 7°C (temp. odczuwalna 10°C).

Ciśnienie będzie się wahać od 1021 hPa (rano) do 1017 hPa (wieczorem). Wiatr osiągnie prędkość do 7 km/h. Dzień zapowiada się pogodnie i bezchmurnie. Początkowo niska temperatura w ciągu dnia będzie systematycznie rosła.

Pogoda na dziś – 16 lutego Trójmiasto

Mieszkańcy Trójmiasta: (Gdańska, Gdyni i Sopotu) w sobotę mogą spodziewać się bezchmurnego dnia. Rano (ok. godz. 7) termometry wskażą 4°C (temp. odczuwalna ok. 0°C). W najcieplejszym momencie dnia (ok. godz. 13) temperatura wyniesie 7°C (temp. odczuwalna 2°C).

Ciśnienie będzie się wahać od 1029 hPa (rano) do 1024 hPa (wieczorem) w Sopocie i Gdyni, natomiast w Gdańsku od 1020 hPa (rano) do 1015 hPa (wieczorem). Wiatr w Trójmieście osiągnie prędkość do 14 km/h. Dzień zapowiada się bezchmurnie.

Źródło: serwis pogodowy IMGW – Państwowego Instytutu Badawczego, wp.pl

d183h4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d183h4e
Więcej tematów