Trwa ładowanie...

Kraków: Policja szuka sprawców brutalnego pobicia

Policja poszukuje świadków pobicia w krakowskim klubie, do którego doszło około godziny 2 w nocy 28 października. Dotychczas funkcjonariusze zatrzymali 7 osób zamieszanych w tę sprawę.

Kraków: Policja szuka sprawców brutalnego pobiciaŹródło: WP.PL
d2hkn3s

Kraków – ochroniarze sprawcami pobicia

Do brutalnego pobicia 27-latka doszło w nocy z 27 na 28 października w Krakowie w klubie Hush Live przy ul. św. Tomasza 11a. Około godziny drugiej w nocy napastnicy zaatakowali jednego z uczestników zabawy. Kiedy na miejsce zdarzenia przybyła policja, mężczyzna był już opatrywany przez pogotowie ratunkowe. Na razie motywy ataku nie są znane.

Kraków – zatrzymania sprawców

Policjantom w trakcie śledztwa udało się ustalić, że 27- latek został pobity w lokalu przez tamtejszych pracowników ochrony. Wykrycie sprawców było możliwe m.in. dzięki zeznaniom świadków. Do pierwszych zatrzymań doszło już 29 i 30 października. Decyzją sądu do tymczasowego aresztu trafiło wówczas sześciu sprawców pobicia, w wieku od 21 do 46 lat. Ostatnią z dotychczas zatrzymanych osób jest kobieta podejrzana o pomoc sprawcom w uniknięciu odpowiedzialności karnej, za co grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności. Sprawcy pobicia będą odpowiadać za udział w pobiciu, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Wszystkim napastnikom grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policja prosi wszystkich świadków pobicia sprzed trzech tygodni o niezwłoczny kontakt. Osoby, które widziały zajście mogą zgłaszać się na Komisariat I w Krakowie, który mieści się przy ulicy Szerokiej 35 lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerami 12 61 57 711 lub 997.

d2hkn3s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hkn3s
Więcej tematów