Trwa ładowanie...
d3zk4r8

Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze, konieczna była amputacja

17 listopada w miejscowości Niegowić (gmina Gdów) doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego oraz pieszej. W wyniku tego zdarzenia 28-letnia kobieta straciła nogę.
Share

Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze, konieczna była amputacja (wieliczkacity.pl)
Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze, konieczna była amputacja (wieliczkacity.pl)
d3zk4r8

We wtorek, 17 listopada około godziny 15:00, 28-letnia Monika wyszła ze swojej posesji, po chwili najprawdopodobniej straciła równowagę i upadła w taki sposób, że noga znajdowała się na jezdni którą jechał samochód ciężarowy. Ciężarówka przejechała jej po nodze miażdżąc ją. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala. Konieczna była amputacja nogi.

28-letnia Monika, mieszkanka Niegowici pracuje w przedszkolu, we wrześniu wzięła ślub, dwa miesiące później doszło do tego wypadku. Przed nią długie miesiące walki o powrót do normalności, nauka podstawowych czynności, takich jak utrzymywanie równowagi, pierwsze kroki o kulach bez jednej nogi. Aby ją wesprzeć rodzina rozpoczęła zbiórkę pieniędzy w serwisie zrzutka.pl na rehabilitację i zakup kosztownej protezy. Link do zbiórki: pieniędzy https://zrzutka.pl/5jpyc6

Zawiadomienie ws. Jarosława Kaczyńskiego. Barbara Nowacka zdradza szczegóły

Źródło: Wieliczkacity

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3zk4r8

Podziel się opinią

Share
d3zk4r8
d3zk4r8
Więcej tematów