Trwa ładowanie...

Korytarz ciepła nad Polską. Styczeń dawno taki nie był

Wysokie, wręcz wiosenne temperatury czekają nas w najbliższych dniach. Już teraz słupki strzelają ku górze, a będzie jeszcze lepiej. Zła wiadomość jest taka, że na cieple się skończy.

Share
Korytarz ciepła nad Polską. Styczeń dawno taki nie był
Źródło: Ventusky.com
d25iasc

Od 2 do 10 stopni na plusie - tak obecnie wygląda sytuacja pogoda. Można się zdziwić, bo to dopiero końcówka stycznia. Śnieg wciąż leży na ulicach, ale w nadchodzących dnia można spodziewać się tylko opadów deszczu. Słońca nie zobaczymy, za to nie zmarzniemy. W całym kraju będzie naprawdę ciepło.

W piątek termometry pokażą 2 stopnie na Suwalszczyźnie i 8 na Dolnym Śląsku, nieprzyjemnym dodatkiem ma być wiatr. Weekend rozpocznie się od zachmurzenia i deszczowej aury w kilku rejonach, śnieg spadnie jedynie na Podlasiu. W sobotę na słupkach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia do 6 stopniu, najwięcej znów na Dolnym Śląsku.

Chmur i silnego wiatru nie zabraknie też w niedzielę. Przelotnie popada, spadnie też deszcz ze śniegiem. Mimo to, wciąż mamy cieszyć się ciepłem. Poniedziałek okaże się pod tym względem najlepszym dniem tego miesiąca – będzie nawet 11 stopni.

d25iasc

Podziel się opinią

Share
d25iasc
d25iasc
Więcej tematów