Trwa ładowanie...
d3h1ha3

Koronawirus w Polsce. Nie żyje kierowca PKS. Jest apel sanepidu

Z powodu koronawirusa w Polsce nie żyje już 13 osób. Jedną z nich jest kierowca PKS. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jeleniej Górze apeluje do pasażerów o zgłaszanie się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Nie żyje już 13 osób
Koronawirus w Polsce. Nie żyje już 13 osób (East News)
d3h1ha3

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. Ministerstwo zdrowia informuje o nowych przypadkach zakażenia.

Z powodu koronawirusa zmarło już 13 osób. Jak informuje "Gazeta Wrocławska", nie udało się uratować kierowcy PKS z Jeleniej Góry. To mieszkaniec jeleniogórskiego Zabobrza. Przebywał na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Bolesławcu

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jeleniej Górze bardzo prosi o kontakt osoby, które w dniach od 9 do 13 marca 2020 roku podróżowały autobusem PKS Tour Jelenia Góra na trasie:

d3h1ha3

Jelenia Góra – Szklarska Poręba w godz.: - 13.15 - 16.30 - 18.45 oraz na trasie: Szklarska Poręba – Jelenia Góra w godz.: - 14.30 - 17.30 - 20.00.

Pasażerowie proszeni są o telefon pod jeden z numerów telefonu: 75 64 355 89, 75 64 573 92.

Koronawirus w Polsce

Minister zdrowia Łukasz Szumowski przestrzega jednak, że liczba osób zakażonych nadal będzie rosnąć.

d3h1ha3

Koronawirus w Polsce i na świecie

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Chorobę COVID-19 wywołuje koronawirus (SARS-CoV-2). Po raz pierwszy zdiagnozowano ją w grudniu, w chińskiej prowincji Hubei, ze stolicą w mieście Wuhan.

d3h1ha3

Do głównych objawów choroby należą gorączka, suchy kaszel, ogólne zmęczenie i spłycony oddech. Od 11 marca Światowa Organizacja Zdrowia klasyfikuje koronawirusa jako pandemię. W drugiej połowie marca liczba chorych na koronawirusa we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i Francji stała się wyższa niż w Chinach.

Koronawirus na świecie. Mapa zagrożenia

W internecie dostępna jest mapa, która pokazuje, jaka jest skala problemu i dokąd już dotarł wirus. Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3h1ha3

Podziel się opinią

Share
d3h1ha3
d3h1ha3
Więcej tematów