Trwa ładowanie...
d4d5hcm

Koronawirus. Olsztyn. 41-letni policjant zmarł na COVID-19. Osierocił dwie córki

W Olsztynie, po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu, zmarł na COVID-19 policjant z Komendy Miejskiej. Miał 41-lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Olsztyn. 41-letni policjant przegrał walkę z COVID-19. Osierocił dwie córki
Koronawirus. Olsztyn. 41-letni policjant przegrał walkę z COVID-19. Osierocił dwie córki (East News, Fot: AP)
d4d5hcm

Jak podała Komenda Miejska Policji w Olsztynie, asp. Marcin Opoński pełnił służbę w Wydziale Ruchu Drogowego. Osierocił dwie córki w wieku 10 i 13 lat.

"Marcin odszedł na wieczną służbę i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać jako człowiek ciepły, życzliwy i uśmiechnięty. Nasz Kolega był także wspaniałym towarzyszem w codziennej służbie. Zawsze można było na niego liczyć w kwestiach służbowych, jak i prywatnych. Przeszkolił wielu młodych policjantów na początku ich drogi służbowej. Pamięć o nim w naszych sercach pozostanie na zawsze" - napisano w pożegnaniu zamieszczonym na stronie internetowej KMP w Olsztynie.

Rodzina policjanta zostanie objęta opieką psychologa KWP, zaś Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uruchomił specjalne konto, pod które można przekazywać wsparcie dla jego rodziny.

d4d5hcm

Służby wojewody warmińsko-mazurskiego podały, że w niedzielę przybyło 890 zakażonych w regionie. Najwięcej w Olsztynie - 103 osoby, w powiecie olsztyńskim - 83 oraz w powiatach ostródzkim i działdowskim - po 80 osób. Zmarły trzy osoby. W sobotę zaś na Warmii i Mazurach przebyło rekordowo dużo zakażonych, bo blisko 1200. Zmarły 24 osoby.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4d5hcm

Podziel się opinią

Share
d4d5hcm
d4d5hcm
Więcej tematów