Trwa ładowanie...
13-07-2015 17:38

Kontrowersyjny rysunek na facebookowym profilu Adama Szejnfelda

W Pile polityczny skandal z krzyżem w tle. Na facebookowym profilu europosła PO Adama Szejnfelda pojawił się kontrowersyjny rysunek. Przedstawia on wbity w Polskę krzyż z logo PiS oraz hasłem "Paranoja i Schizofrenia". To nie spodobało się internautom i innym pilskim politykom.

Share
Kontrowersyjny rysunek na facebookowym profilu Adama SzejnfeldaŹródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
d19ddqx

Grzegorz Piechowiak z Polski Razem złożył w tej sprawie do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Chodzi o obrazę uczuć religijnych. - Takie postępowanie jest niedopuszczalne - powiedział Piechowiak. - Ja jako katolik nie mogę się zgodzić, żeby jakakolwiek partia czy osoba wykorzystywała symbole religijne do walki politycznej - dodał.

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

Pod zawiadomieniem do prokuratury podpisały się jeszcze dwie inne osoby. Nie wiadomo jednak czy rysunek zamieścił Adam Szejnfeld czy zrobiła to inna osoba zajmująca się profilem społecznościowym europosła. Szejnfeld nie odbiera telefonu. Podobnie jego partyjni koledzy z Piły.

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości są rysunkiem oburzeni. Oficjalny komentarz pilskich struktur partii w tej sprawie prawdopodobnie pojawi się jutro.

d19ddqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19ddqx
Więcej tematów