Trwa ładowanie...
d1ua9dz
IAR

Kontrowersyjny rysunek na facebookowym profilu Adama Szejnfelda

W Pile polityczny skandal z krzyżem w tle. Na facebookowym profilu europosła PO Adama Szejnfelda pojawił się kontrowersyjny rysunek. Przedstawia on wbity w Polskę krzyż z logo PiS oraz hasłem "Paranoja i Schizofrenia". To nie spodobało się internautom i innym pilskim politykom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Szejnfeld
Adam Szejnfeld (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d1ua9dz

Grzegorz Piechowiak z Polski Razem złożył w tej sprawie do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Chodzi o obrazę uczuć religijnych. - Takie postępowanie jest niedopuszczalne - powiedział Piechowiak. - Ja jako katolik nie mogę się zgodzić, żeby jakakolwiek partia czy osoba wykorzystywała symbole religijne do walki politycznej - dodał.

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

Pod zawiadomieniem do prokuratury podpisały się jeszcze dwie inne osoby. Nie wiadomo jednak czy rysunek zamieścił Adam Szejnfeld czy zrobiła to inna osoba zajmująca się profilem społecznościowym europosła. Szejnfeld nie odbiera telefonu. Podobnie jego partyjni koledzy z Piły.

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości są rysunkiem oburzeni. Oficjalny komentarz pilskich struktur partii w tej sprawie prawdopodobnie pojawi się jutro.

d1ua9dz

Podziel się opinią

Share
d1ua9dz
d1ua9dz
Więcej tematów