Trwa ładowanie...
02-09-2014 09:30

Kontrowersyjny ksiądz-egzorcysta padł ofiarą rozboju

Ks. Stanisław Małkowski, jeden z najbardziej kontrowersyjnych warszawskich duchownych, padł ofiarą rozboju. Ksiądz znany z tzw. miesięcznic smoleńskich, na których odprawia także egzorcyzmy mające prowadzić do zmiany władzy w Polsce. Z relacji księdza wynika, że został on zaatakowany w swoim mieszkaniu przez znanego mu człowieka, któremu wcześniej kilkakrotnie pomagał.

Kontrowersyjny ksiądz-egzorcysta padł ofiarą rozbojuŹródło: WawaLove.pl
d1lbvo6

Mężczyzna przyszedł w odwiedziny, kiedy już wychodził poprosił, a po chwili wręcz zażądał, by ksiądz dał mu pieniądze. Kiedy duchowny odmówił, mężczyzna zaczął go bić i kopać po twarzy i całym ciele, po czym ukradł 2 tysiące złotych.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy doprecyzowali personalia podejrzewanego. Mężczyzna nie posiadał jednak stałego miejsca pobytu, nie był też na stałe związany z Warszawą. Policjanci rozpoczęli liczne czynności i sprawdzenia operacyjne, które doprowadziły ich aż do Świecia nad Wisłą. W celu usprawnienia i przyspieszenia dalszych czynności funkcjonariusze poprosili o pomoc i wsparcie policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Dzięki współpracy 37-letni Andrzej T. został zatrzymany.

Po zgromadzeniu wszystkich dowodów i skompletowaniu materiałów, policjanci doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam usłyszał on zarzut dokonania rozboju. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt.

d1lbvo6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lbvo6
Więcej tematów