Trwa ładowanie...
dgnqila

Koncert inaugurujący prezydenturę Trumpa

Długimi owacjami tysiące Amerykanów powitało Donalda Trumpa na koncercie inaugurującym jego prezydenturę. Pod pomnikiem Lincolna w centrum Waszyngtonu występują artyści country, piosenkarze soul, chóry i orkiestry wojskowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koncert inaugurujący prezydenturę Trumpa
(AFP)
dgnqila

Gwiazdami koncertu inauguracyjnego Donalda Trumpa zatytułowanego "Przywrócić wspaniałość Ameryce" są piosenkarze muzyki country Toby Keitch i Lee Greenwood. Na scenie pojawił się też jeden z największych zwolenników nowego prezydenta aktor John Voight. - Będziemy częścią historii. Prezydent Lincoln, który siedzi tu z nami, na pewno się uśmiecha wiedząc, że Ameryka zostanie uratowana prze uczciwego i dobrego człowieka - mówił Voight.

Przed koncertem w centrum Waszyngtonu Donald Trump wraz z przyszłym wiceprezydentem Mikiem Pence'em złożył wieniec na grobie nieznanego żołnierza na cmentarzu Arlington.

Ceremonia zaprzysiężenia 45. prezydenta USA odbędzie się w piątek. Donald Trump przyrzeknie bronić konstytucji i wygłosi mowę, w której ma się skoncentrować na strukturalnych problemach Ameryki. Spekuluje się, że być może wyjaśni też sprzeczności zawarte w jego programie.

dgnqila

Podziel się opinią

Share

dgnqila

dgnqila
Więcej tematów