Trwa ładowanie...

Koncert Beyonce i Jay-z w Polsce. Organizatorzy przestrzegają: nie kupujcie biletów z niesprawdzonych źródeł

Koncert Beyonce i Jay-Z na PGE Narodowym już w sobotę wieczorem. Ostatnie bilety były dostępne jeszcze kilka godzin przed imprezą. Uważajcie jednak na wejściówki zakupione z niesprawdzonego źródła. Są one często fałszywe. O tym niejednokrotnie alarmowali organizatorzy imprez.
Share
Już dziś koncert Beyonce i Jay-Z
Już dziś koncert Beyonce i Jay-ZŹródło: ONS.pl
d1o7vsu

Bilety na koncert Beyonce i Jay-Z schodziły jak ”ciepłe bułeczki”. Na wielu stronach zostały wyprzedane. Organizator koncertu - Live Nation, informował jeszcze na pięć godzin przed imprezą, że bilety są nadal dostępne na ich stronie. Można je było też zakupić w kasie przy bramkach wejściowych na PGE Narodowym.

Tych, którym nie udało się zdobyć biletów, przestrzegamy przed kupowaniem niesprawdzonych wejściówkami. Live Nation - organizator koncertu Beyonce i Jay-Z, już wcześniej informował, że takie bilety są często fałszywe. Firma eventowa przestrzega, że w tamtym roku wielu osobom nie udało się wejść na koncert Bruno Marsa, ponieważ zakupili nieważne bilety.

Jest jednak sposób, aby sprawdzić, czy wejściówka jest aktywna. Organizatorzy oferują pomoc przy weryfikacji autentyczności biletu. Wystarczy, że wyślesz do nich maila ze zdjęciem kodu kreskowego z wejściówki. Pełen instruktaż opublikowali na swoim fanpage'u.

d1o7vsu

Beyonce i Jay-Z wystąpią w Polsce w ramach trasy koncertowej OTR II. Gwiazdy muzyki zagrają w 15 miastach Europy i 21 miastach Ameryki Północnej. Już dziś w Polsce na Stadionie Narodowym usłyszymy największe hity Beyonce i Jay-Z. Wśród nich najnowszy kawałek gwiazdorskiego małżeństwa – APES T - THE CARTERS, który przesłuchało już ponad 50 mln. ludzi.

Jako suport przed gwiazdorskim małżeństwem wystąpi DJ Eprom. 30-letni artysta z dwunastoma tytułami mistrza Polski i z nagrodą Fryderyka.

d1o7vsu

Źródło: Facebook

Zobacz także: Hity polskich straganów. To turyści kupują na wakacjach?

d1o7vsu

Podziel się opinią

Share
d1o7vsu
d1o7vsu
Więcej tematów