Trwa ładowanie...
film
31-10-2008 19:02

Komuniści do pięknej modelki: zdradziłaś, córo Ukrainy!

Petersburski oddział partii komunistycznej uznał urodzoną na Ukrainie Olgę Kurylenko za renegatkę. Czym zawiniła komunistom piękna modelka? Rolą boliwijskiej agentki i nowej dziewczyny super-agenta Jamesa-Bonda w kolejnym filmie o przygodach 007. W liście umieszczonym w internecie, działacze partii nazywają aktorkę "marnotrawną córą Ukrainy, która zdradziła świat słowiański".

Komuniści do pięknej modelki: zdradziłaś, córo Ukrainy!Źródło: AFP
d1qi2me
d1qi2me

Komuniści z Petersburga wytykają Oldze Kurylenko, że Związek Radziecki dał jej bezpłatną edukację i darmową opiekę medyczną. "Ale nikt nie spodziewał się, że dopuścisz się aktu intelektualnej i moralnej zdrady, że zostaniesz filmową dziewczyną Bonda, który w filmach zabija setki ludzi radzieckich i obywateli innych państw socjalistycznych: Kubańczyków, Wietnamczyków, Koreańczyków, Chińczyków i Nikaraguańczyków" - grzmi partia z Petersburga, niezależna od Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej (kontynuatorki Komunistycznej Partii RFSRR).

"Nowy Bond to obraza dla Rosjan"

Szef regionalnej organizacji partyjnej Siergiej Malenkowicz ocenił, że najnowszy film o Bondzie jest "obrazą dla Rosjan" i elementem "wojny psychologicznej", ponieważ chciano w nim pokazać, że "ukraińska dziewczyna sypia z Amerykaninem".

Wcześniej petersburscy komuniści oburzali się na "Indianę Jonesa i Królestwo Kryształowej Czaszki", który według nich wykoślawiał historię i szkalował ideologię komunistyczną. W filmie tym złą agentkę KGB grała Cate Blanchett.

Najnowszy film o agencie 007 "Quantum Of Solace" wchodzi za tydzień na ekrany polskich kin.

d1qi2me
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qi2me
Więcej tematów