Trwa ładowanie...
d2sstcq

Kompromitujące rozmowy kandydata Nowej Prawicy. "Znajdź sobie kogoś w swoim wieku. Mam 14 lat"

Kandydat do Rady Miasta Rzeszowa Artur Hippe wysyłał młodej dziewczynie wulgarne wiadomości. Ze screenów wynika, że informowała go, iż ma 14 lat. Mężczyzna proponował jednak spotkanie i komentował wygląd jej pupy. Teraz twierdzi, że to były żarty i słowa wyjęte z kontekstu.
Share
Artur Hippe, kandydat Nowej Prawicy
Artur Hippe, kandydat Nowej PrawicyŹródło: Instagram.com
d2sstcq

Screeny rozmów upublicznione w internecie pochodzą sprzed pięciu lat.

"Masz fajną d...ę" – pisał Hippe. "Jak będziesz chciała poznać inny wymiar, to polecam siebie" – dodał.
"Znajdź sobie kogoś w swoim wieku. Mam 14 lat" – odpisała dziewczyna.
"A ja 23 i co z tego" – nie odpuszczał. W rozmowie padają wulgarne zwroty, ale nie będziemy ich cytować.

Próbowaliśmy się skontaktować z Hippe, ale nie odpowiedział na prośby o komentarz. Odpisał jednak na Twitterze jednej z osób, która upubliczniła jego korespondencję. "W odpowiedzi na zarzut. Po pierwsze są to wiadomości wyrwane z kontekstu. Pisałem z dziewczyną która miała ponad 15 lat. Po drugie wszystko było pisane w żartach. Uważam to za pomówienie" – stwierdził i oznaczył profil policji. Dodał jeszcze, że to pomówienie i zagrywka polityczna. Potem usunął swoje twitterowe konto.

  Twitter
Źródło: Twitter

Swoim rozmówyczniom wysyłał zdjęcia o charakterze erotycznym, na których para symuluje seks oralny. "Najlepszy wrestling" - komentował. Na Instagramie z kolei publikuje kontrowersyjne cytaty: "Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn" - powołuje się na Jana Chryzostoma. A obok: "Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych - św. Tomasz z Akwinu".

d2sstcq

Władze Nowej Prawicy na razie nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, czy zajmą się sprawą swojego kandydata. - Jeżeli podjęliście państwo wiedzę, że zostało popełnione przestępstwo, to proszę to zgłosić do prokuratury – mówi Wirtualnej Polsce Leszek Samborski, pełnomocnik wyborczy ugrupowania. Podkreśla, że nie zna sprawy, a kandydat nie musi się na ten temat wypowiadać.

Artur Hippe pisze o sobie, że jest fotografem. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia młodych dziewczyn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2sstcq

Zobacz także: Kandydat szczery do bólu. W swojej kampanii nic nie obiecuje

d2sstcq

Podziel się opinią

Share
d2sstcq
d2sstcq
Więcej tematów