Trwa ładowanie...

Komorowski wrzucił do sieci zdjęcie z mamą. Internauci oszaleli

Dzień matki to święto szczególne dla każdego i bez względu na wiek oraz pełnione funkcje. Bronisław Komorowski wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie ze swoją mamą pisząc: "Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam w dniu ich święta". Internauci są zachwyceni. Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy, a zdjęcie polubiło ponad 11 tysięcy użytkowników Facebooka.

Komorowski wrzucił do sieci zdjęcie z mamą. Internauci oszaleliŹródło: Facebook.com
di9976r

Choć zdjęcie to typowy viral, a więc na tyle ciekawe zdarzenie, że momentalnie zyskuje na popularności i jest przekazywane w iście ekspresowym tempie przez udostępnianie i polubienia użytkowników Facebooka, o czym w tym wypadku świadczą liczby, to z pewnością nie można ująć mu, iż jest wzruszające i ukazuje bardzo prywatne chwile byłego prezydenta RP ze swoją mamą. Jeśli ktoś jeszcze nie widział to koniecznie zobaczcie:

Internauci docenili gest byłego prezydenta i aktywnie komentują zdjęcie. Wśród komentarzy najczęściej pojawiają się słowa "Wzruszające" i "piękne" oraz życzenia dla mamy Bronisława Komorowskiego.

di9976r

Także i my dołączamy się do najlepszych życzeń dla wszystkich mam zarówno polityków, jak i naszych czytelników i widzów WP TV życząc im dużo zdrowia i wiele radości z dzieci.

Koniecznie przeczytajcie także o życzeniach dla mam, jakie przygotowała partia Ryszarda Petru Nowoczesna. Zaiście nie mogło w nich zabraknąć "wpadki". Sami zobaczcie!

di9976r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di9976r
Więcej tematów