Trwa ładowanie...
d1ajjam

Komisja ustala jeszcze wyniki głosowania w referendum w Legionowie

Miejska komisja cały czas ustala wyniki głosowania w referendum, w którym mieszkańcy Legionowa mieli wypowiedzieć się, czy chcą, by ich gmina została częścią metropolii warszawskiej. Komisja poinformowała, że ma protokoły ze wszystkich komisji obwodowych, ale konieczne są jeszcze drobne poprawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Referendum
Referendum (PAP, Fot: Tomasz Waszczuk)
d1ajjam

Głosowanie w Legionowie trwało w niedzielę o godz. 7 do 21; następnie przez kilka godzin do komisji miejskiej mieszczącej się w urzędzie miasta Legionowa zaczęli przyjeżdżać przedstawiciele komisji obwodowych ze swoimi protokołami.

W części dokumentów konieczne jest dokonanie drobnych poprawek i uzupełnień. W takim przypadku członkowie komisji obwodowych muszą ponownie stawić się w komisji miejskiej.

Dopiero po dokonaniu wszystkich niezbędnych poprawek komisja miejska będzie mogła przedstawić swój finalny protokół i wyniki referendum. Być może stanie się to w poniedziałek nad ranem albo rano.

Mieszkańcy Legionowa w referendum odpowiadali tylko na jedno pytanie: „Czy jest Pan/Pani za tym, żeby m.st. Warszawa jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego, objęła Gminę Miejską Legionowo?”

d1ajjam

Podziel się opinią

Share

d1ajjam

d1ajjam
Więcej tematów