Trwa ładowanie...
d39o5ui
Policja

Kolejny zatrzymany za uprowadzenie 39-latka

• Zatrzymano kolejną osobę podejrzaną o pozbawienie wolności 39-latka
• To 52-letni Zbigniew S.
• Mężczyźnie grozi kara co najmniej 3 lat więzienia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny zatrzymany za uprowadzenie 39-latka
(WP, Fot: Zenon Kubiak)
d39o5ui

Dzięki działaniom policjantów i prokuratorów z warszawskiej Pragi Północ do aresztu trafił kolejny podejrzany o pozbawienie wolności 39-latka. Mężczyznę uwięziono, miał być dręczony i bity.

Do zdarzenia doszło w połowie września ubiegłego roku na terenie Targówka. 39-latek wyszedł na osiedlowy parking, a wtedy został zaatakowany przez nieznane osoby, uwięziony w bagażniku i wywieziony, a - po blisko 24 godzinach - wyrzucony z samochodu na jednej z praskich ulic. Dzięki pomocy przechodniów szybko trafił do szpitala, gdzie poddano go hospitalizacji.

Mężczyzna miał być przetrzymywany na działce i dotkliwie bity przez porywaczy. Funkcjonariuszom udało się aresztować 27-letniego Konrada S., który mógł mieć związek z tym przestępstwem.

d39o5ui

Teraz zarzuty usłyszała kolejna osoba - to 52-letni Zbigniew S. Podejrzewa się go o pozbawienie wolności pokrzywdzonego połączonej ze szczególnym udręczeniem.

Mężczyznę zatrzymano na Pradze. W jego samochodzie znaleziono ok. 30 kilogramów krajanki papierosowej bez polskich znaków akcyzy. Grozi mu kara co najmniej 3 lat więzienia.

d39o5ui

Podziel się opinią

Share

d39o5ui

d39o5ui
Więcej tematów