Trwa ładowanie...
opozycja

Kolejni politycy opozycji zasilą szeregi PiS? Adam Bielan: to nie koniec transferów

Adam Bielan, polityk Porozumienia, nowego ugrupowania Jarosława Gowina, zapowiada poszerzenie się klubu parlamentarnego PiS. Na razie nie chciał zdradzić nazwisk polityków opozycji, którzy zamierzają zmienić klubowe barwy.

Share
Kolejni politycy opozycji zasilą szeregi PiS? Adam Bielan: to nie koniec transferów
Źródło: WP.PL
d3q6okt

- Myślę, że obserwujemy kolejne kłótnie w kolejnej partii opozycyjnej. Wielka kłótnia w Nowoczesnej o stanowisko dla Ryszarda Petru, wielkie kłótnie w Platformie Obywatelskiej, którą opuścili kolejni politycy: tuż przed świętami dwóch senatorów PO dołączyło do naszego klubu w Senacie - zauważył Adam Bielan, wicemarszałek Senatu, pytany w TVP Info o to, czy Katarzyna Lubnauer ma szansę stać się "nową twarzą opozycji".

- Wcześniej straty poniósł w swoim klubie parlamentarnym PSL. Jedyny senator, który wszedł do Senatu z list PSL, przeszedł do naszego klubu, jedna posłanka Andżelika Możdżanowska odeszła z PSL i przeszła do nas. A to nie koniec transferów - zapewnił.

Jego zdaniem te transfery maja związek z niskim poparciem dla opozycji. - Ale oczywiście grzechem pierworodnym była taktyka, którą przyjęła najpierw Platforma, a później na jej wzór także Nowoczesna - opozycji totalnej, potępiającej wszystko w czambuł, na przykład na początku potępiająca program 500+ - stwierdził wicemarszałek Senatu.

Nie chciał jednak ujawnić nazwisk polityków opozycji, którzy chcą zasilić klub PiS. - Te informacje wkrótce - obiecał.

Źródło: TVP Info, 300polityka.pl, radiozet.pl

d3q6okt

Podziel się opinią

Share
d3q6okt
d3q6okt
Więcej tematów