Trwa ładowanie...

"Kocham ten kraj". Gigantyczny sukces Filipa Chajzera. Powstańcy dostaną dużą pomoc

Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z dziennikarzem Filipem Chajzerem zbierali pieniądze na rzecz powstańców warszawskich. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i hojnością darczyńców.

"Kocham ten kraj". Gigantyczny sukces Filipa Chajzera. Powstańcy dostaną dużą pomoc Źródło: Facebook/ Filip Chajzer
d20r57j
d20r57j

W środę Filip Chajzer poinformował, że w sumie udało się zebrać 1 300 000 złotych. "Szanowni Państwo. Nie mam słów, żeby opisać moją wdzięczność" - skomentował dziennikarz i jednocześnie zaprosił wszystkich zainteresowanych na uroczyste podziękowanie. Wydarzenie zaplanowano na 2 września w parku wolności Muzeum Powstania Warszawskiego, o godzinie 11:00. "Razem z Powstańcami w żołnierskich słowach powiemy DZIĘKUJĘ" - wyjaśnił.

Zebrane pieniądze zostaną podzielone między wszystkich potrzebujących Powstańców. Aktualnie trwa przygotowywanie listy osób, do których trafią pieniądze. "Planujemy do czasu kolejnej zbiórki przekazać w transzach po 6.000 PLN dla Powstańców w ciężkiej sytuacji materialnej. Dokładna kwota zostanie ustalona kiedy spłyną wszystkie pieniądze oraz kiedy będziemy widzieli ilu bohaterom trzeba pomóc" - napisał dziennikarz,

d20r57j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20r57j
Więcej tematów