Trwa ładowanie...
d3t3c3g

"Kocham ten kraj". Gigantyczny sukces Filipa Chajzera. Powstańcy dostaną dużą pomoc

Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z dziennikarzem Filipem Chajzerem zbierali pieniądze na rzecz powstańców warszawskich. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i hojnością darczyńców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer i powstańcy warszawscy
Filip Chajzer i powstańcy warszawscy (Facebook/ Filip Chajzer)
d3t3c3g

W środę Filip Chajzer poinformował, że w sumie udało się zebrać 1 300 000 złotych. "Szanowni Państwo. Nie mam słów, żeby opisać moją wdzięczność" - skomentował dziennikarz i jednocześnie zaprosił wszystkich zainteresowanych na uroczyste podziękowanie. Wydarzenie zaplanowano na 2 września w parku wolności Muzeum Powstania Warszawskiego, o godzinie 11:00. "Razem z Powstańcami w żołnierskich słowach powiemy DZIĘKUJĘ" - wyjaśnił.

Zebrane pieniądze zostaną podzielone między wszystkich potrzebujących Powstańców. Aktualnie trwa przygotowywanie listy osób, do których trafią pieniądze. "Planujemy do czasu kolejnej zbiórki przekazać w transzach po 6.000 PLN dla Powstańców w ciężkiej sytuacji materialnej. Dokładna kwota zostanie ustalona kiedy spłyną wszystkie pieniądze oraz kiedy będziemy widzieli ilu bohaterom trzeba pomóc" - napisał dziennikarz,

d3t3c3g

Podziel się opinią

Share
d3t3c3g
d3t3c3g