Trwa ładowanie...
d2w4cup
Radio Zet

Kłótnia u Moniki Olejnik. Brudziński: co za idiotyczne pytania!

- Jest pani zbyt doświadczoną dziennikarką i za bardzo panią cenię i szanuję, żeby przyjmować za dobrą monetę tego typu idiotyczne pytania - powiedział w programie "Gość Radia ZET" zirytowany Joachim Brudziński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joachim Brudziński
Joachim Brudziński (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d2w4cup

- Jak PiS wygra wybory to będziemy mieć wojnę polsko-ruską i polsko-niemiecką? - zapytała Monika Olejnik, czym rozsierdziła Joachima Brudzińskiego. - Tym wszystkim, którzy mówią, że jak PiS dojdzie do władzy to wywoła wojnę polsko-rosyjską, czy polsko-niemiecką, proponuję, żeby sobie poczytali "Koziołka Matołka" lub puknęli się zdrowo w czółko. Żadnej wojny nie będzie. Jest pani zbyt doświadczoną dziennikarką i za bardzo panią cenię i szanuję żeby przyjmować za dobrą monetę tego typu idiotyczne pytania - odpowiedział Brudziński.

- Co znaczy idiotyczne pytania? Ja pana bardzo cenię, ale niech pan nie robi z ludzi idiotów, że gdyby rządził Jarosław Kaczyński to Angela Merkel natychmiast by zerwała relacje z Rosjanami. Naprawdę to wszystko nie jest takie proste – mówiła dziennikarka.

- To pani próbuje w tej chwili z radiosłuchaczy zrobić idiotów – odciął się Brudziński. - Nie kto inny, tylko śp. prezydent Lech Kaczyński jako pierwszą decyzję podjął o budowie gazoportu. Gdyby rządził Jarosław Kaczyński i Prawo i Sprawiedliwość to gazoport w Świnoujściu byłby już od dwóch lat zbudowany – kontynuował.

d2w4cup

- Wiem, cały czas pan to mówi. I tarcza antyrakietowa byłaby w Polsce – powiedziała Olejnik. Brudziński potwierdził, że projekt zostałby zrealizowany. – Nie mogę, niech pan sobie przejrzy, jak to było z Bushem i Obamą, naprawdę – skomentowała prowadząca program.

Źródło: Radio ZET

d2w4cup

Podziel się opinią

Share

d2w4cup

d2w4cup
Więcej tematów