Trwa ładowanie...
d4ghugt
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kłobuczyn: dachował bus przewożący dzieci

• Wypadek busa przewożącego dzieci
• Rannych jest 13 dzieci
• Pojazd zjechał na pobocze, by uniknąć zderzenia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kłobuczyn: dachował bus przewożący dzieci
(WP.PL, Fot: Łukasz Antczak)
d4ghugt

13 dzieci zostało rannych w wypadku busa, do którego doszło na drodze krajowej nr 3 w okolicach Polkowic na Dolnym Śląsku. Sześcioro z poszkodowanych zostało przewiezionych do szpitali - podała policja.

Jak powiedział Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji, do wypadku doszło na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowość Kłobuczyn, koło Polkowic. - Bus, którym podróżowało 13 dzieci zjechał na pobocze, by uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem, niestety stoczył się do rowu - powiedział Rynkiewicz.

W wypadku poważniej rannych zostało sześcioro dzieci, które trafiły do szpitali, oraz kierowca i opiekun. - Siedmioro dzieci nie wymagało hospitalizacji - dodał policjant.

Według informacji przekazanych przez GDDKiA droga krajowa nr 3 w miejscu wypadku jest już przejezdna.

d4ghugt

Podziel się opinią

Share

d4ghugt

d4ghugt
Więcej tematów