Trwa ładowanie...

Kinga Rusin wypowiedziała się na temat uchodźców. W internecie zawrzało

Kinga Rusin podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi kryzysu imigracyjnego i integracji uchodźców. Prezenterka wdała się też w polemikę z krytykującymi ją użytkownikami Facebooka i wywołała prawdziwą burzę. Wystarczyło, że przypomniała o mężczyźnie, który wjechał w tłum w Sopocie.

Share
Kinga Rusin wypowiedziała się na temat uchodźców. W internecie zawrzało
Źródło: East News
d2jikns

Zaczęło się od przytoczenia listu, w którym fanka prezenterki chwali ją za stanowisko ws. uchodźców. Pani Marta wspomina, że była przeciwna przyjmowaniu przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki dopóki nie przeprowadziła się do Niemiec. "Dopiero w momencie poznania osobiście tych ludzi zmieniam zdanie. Są życzliwi, pomocni. Naprawdę wspaniali ludzie NORMALNI" - cytuje swoją fankę Rusin.

Szambo wybiło chwilę później. Wpierw pojawił się komentarz wychwalający Kingę Rusin autorstwa... Kingi Rusin. Niewykluczone, że to kolejna próba cytowania fanek, jednak wielu komentujących wykpiło prezenterkę i sugeruje, że ta zapomniała się przelogować. Prawdziwą burzę wywołał inny komentarz.

Jedna z uczestniczek gorącej dyskusji napisała, że Polacy za granicą "nie latają z maczetami i nie wjeżdżają w tłum ludzi". Kinga Rusin przypomniała wtedy o głośnym zdarzeniu z 2014 roku: "Polak wjechał w tłum ludzi w Sopocie".

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Komentujący nie zostawili na prezenterce suchej nitki, przypominając jednocześnie, że kierowca z Sopotu został uznany za niepoczytalnego. Oczywiście w polskiej sieci podobne orzeczenia w przypadku sprawców zamachów terrorystycznych zostają zazwyczaj wyśmiane. Tym razem jednak postanowili sprawcę "incydentu" wziąć w obronę.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
d2jikns

Podziel się opinią

Share
d2jikns
d2jikns
Więcej tematów