ycipk-2vatdp
ycipk-2vatdp
Dziennik ŁódzkiZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pis

Kiedyś PiS, teraz Ziemia Łódzka XXI

Politycy związani jeszcze niedawno z partią braci Kaczyńskich powołali nowe stowarzyszenie - Ziemia Łódzka XXI - informuje "Dziennik Łódzki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2vatdp

W 30 osobowej grupie założycielskiej znajduje się m.in. poseł Piotr Krzywicki, byli senatorzy PiS Czesław Rybka i Zbigniew Rau, były wicewojewoda Witold Gwiazda, radny łódzkiego sejmiku Krzysztof Dudek, jeden z pierwszych przywódców łódzkiej "Solidarności" Janusz Kenic oraz łódzcy adwokaci: Artur Kmieciak i Bartosz Prusiński.

Według słów Gwiazdy stowarzyszenie ma być czymś w rodzaju płaszczyzny do wymiany doświadczeń między samorządami, a efektem tej wymiany ma być dynamiczny rozwój regionu. Stowarzyszeniu najbardziej zależy na pozyskiwaniu do współpracy samorządowców, ale będzie otwarte także na polityków, ale raczej tylko tych o poglądach centroprawicowych i konserwatywnych.

Kazimierz M. Ujazdowski oraz Paweł Zalewski, byli wiceprezesi PiS, podobne stowarzyszenia utworzyli na Dolnym Śląsku i Mazowszu. Według Zalewskiego nie jest wykluczone, że sieć stowarzyszeń w przyszłości przekształci się w partię polityczną - pisze "Dziennik Łódzki". (PAP)

ycipk-2vatdp
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vatdp

ycipk-2vatdp
ycipk-2vatdp