Trwa ładowanie...
d3x0avm

Kibole zapowiadają kolejne ataki z maczetami. To zdjęcie zrobiono w biały dzień

20 mężczyzn z maczetami i siekierami pozuje na tle krakowskich bloków. Zdjęcie na profilu kiboli Wisły Kraków jest opatrzone opisem: "Miłosz był pierwszy następni w kolejce Młoda Ferajna odetnie wam ręce!" i nawiązuje do zabójstwa Miłosza Bieguna, który 1 lutego zginął od ciosów maczetami. Policja uważa, że zdjęcie może być pomocne w śledztwie dotyczącym śmierci chłopaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie zamieszczone na profilu kiboli Wisły Kraków
Zdjęcie zamieszczone na profilu kiboli Wisły Kraków (Facebook.com)
d3x0avm

Zdjęcie pojawiło się na facebookowym profilu "Młodej Ferajny" przedstawiającej się jako "Armia Białej Gwiazdy", czyli Wisły Kraków. Opublikowano je także na prywatnym profilu na Instagramie. Zostało zrobione w Parku Tysiąclecia w Krakowie. Mężczyźni pozujący do zdjęcia trzymają w rękach maczety i siekiery.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Opis fotografii nawiązuje do niedawnego zabójstwa Miłosza Bieguna: "Miłosz był pierwszy następni w kolejce Młoda Ferajna odetnie wam ręce!". 18-latka napadło około 10 napastników w kominiarkach i czarnych kurtkach z emblematami Wisły Kraków. Chłopak zginął od ciosów nożami, maczetami i siekierą. Napastnicy prawie odcięli mu rękę na wysokości łokcia. Do tej pory w tej sprawie zarzut zabójstwa przedstawiono dwóm osobom.

d3x0avm

Policja już zajmuje się opublikowanym w internecie zdjęciem. – Może być pomocne w śledztwie dotyczącym zabójstwa Miłosza B. – mówi Wirtualnej Polsce mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji. I dodaje, że funkcjonariusze będą sprawdzali, czy przy opublikowaniu zdjęcia doszło do popełnienia przestępstwa.

- Możemy mieć tu do czynienia z namawianiem do popełnienia przestępstwa. Każdą taką sprawą się zajmujemy. Dążymy do ustalenia sprawcy, który to zamieścił w internecie. Kontaktujemy się z administratorami portalu, by pozyskać dane użytkownika. Jeśli uda się ustalić osobę, która to zamieściła, konieczne jest przesłuchanie. Policjanci stale monitorują internet pod kątem zamieszczanych tam nielegalnych treści – mówi Gleń.

Miłosz został zaatakowany przy ul. Teligi w Krakowie. Był 30 stycznia, ok. godz. 20:00. Według świadków, napastników było około dziesięciu.
Zadawali mu ciosy nożami, maczetami i siekierą. Mieli kominiarki i czarne ubrania z emblematami Wisły Kraków. Miłosz kibicował Cracovii. Zmarł 1 lutego. Do tej pory śledczy zatrzymali cztery osoby, dwie usłyszały zarzut zabójstwa i zostały aresztowane, pozostałe mogły wrócić do domu. Na wolności jest jeszcze kilku mężczyzn, którzy zaatakowali 18-latka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3x0avm

Zobacz także: Tym razem ZUS przesadził. 5-latkowi grozi komornik

d3x0avm

Podziel się opinią

Share
d3x0avm
d3x0avm
Więcej tematów