Trwa ładowanie...
14-10-2014 14:43

Kazimierz Górski rozpoczął kampanię wyborczą. Zawalczy o reelekcję

W ubiegłą sobotę prezydent Sosnowca oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą. Starający się o reelekcję Kazimierz Górski będzie walczył m.in. z Arkadiuszem Chęcińskim z Platformy Obywatelskiej i Maciejem Adamcem ze stowarzyszenia Niezależni.

Kazimierz Górski rozpoczął kampanię wyborczą. Zawalczy o reelekcjęŹródło: Facebook / Oficjalny Profil Kazimierza Górskiego
d1rcqk4
d1rcqk4

Kazimierz Górski zainaugurował swoją kampanię wraz z całym Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Podczas, gdy partia będzie walczyć o miejsca w sejmiku województwa, Górski walczy o czwartą już kadencję prezydenta Sosnowca.

Inauguracja kampanii samorządowej SLD miała miejsce w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Pojawił się tam szef SLD Leszek Miller oraz inni działacze partii: Adam Gierek, Marek Balt, Zbyszek Zaborowski czy Witold Klepacz. Górski podczas swojego wystąpienia zapowiedział, że będzie walczyć o kopalnię Kazimierz-Juliusz. Przechwalał się także osiągnięciami kończącej się kadencji.

- Posługuję się zdjęciami, a nie planami. Lewica rządzi wtedy, kiedy jest dobrze. Nie budujmy "misiów", budujmy miasto przyjazne dla naszych milusińskich - mówił Górski, prezentując fotografie zmodernizowanego szpitala, nowych kampusów akademickich i inwestycji na terenie po dawnej kopalni Maczki-Bór.

Tymczasem Leszek Miller, szef SLD, w swoim wystąpieniu podkreślił, że Górski ma energię jakby walczył o urząd prezydenta po raz pierwszym, a nie po raz czwarty.

d1rcqk4

- Górski nie wygląda na zużytego. Polityka samorządowa to kapryśna dama. Łatwo obdarza sympatią i łatwo tę sympatię cofa – mówił Miller.

Na listach wyborczych do rady miejskiej w Sosnowcu znaleźli się m.in. Ryszard Łukawski, Wojciech Nitwinko, Mirosław Stroński, Tomasz Bańbuła, Maciej Ornowski, Genowefa Drzymont, Michał Wcisło, Kazimierz Górski, Aleksander Kalański, Zbigniew Jaskiernia, Krystyna Cencek, Halina Sobańska, Janina Gierek, Tomasz Niedziela, Ewa Gajdzik-Stępniak czy Zygmunt Witkowski.

d1rcqk4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rcqk4
Więcej tematów