Trwa ładowanie...

Katowice: Znaleziono chłopca na klatce schodowej. Policja szuka jego rodziców

Kilkulatek został znaleziony na ulicy Łącznej w Katowicach-Szopienicach. Dziecko siedziało na klatce schodowej jednego z bloków. Niestety z chłopcem jest utrudniony kontakt, policja nie zna jego personaliów.

Share
Katowice: Znaleziono chłopca na klatce schodowej. Policja szuka jego rodziców
Źródło: Katowice.slaska.policja.gov.pl, Fot: katowice.slaska.policja.gov.pl
d4gqtjt

Chłopca odnaleziono w sobotę przed godziną 20. Ubrany był w czapkę w czarno szare paski, niebieską kurtkę puchową, granatowe spodnie dresowe z wizerunkiem "Myszki Mickey", brązowo - czarne zimowe buty zapinane na tzw. rzepy.

Dziecko wygląda na około 3 lata. W chwili odnalezienia było bardzo pobudzone, niestety nie udało się z nim nawiązać kontaktu, który umożliwiłby ustalenie jego danych.

d4gqtjt

Nie wiadomo też, kto jest jego opiekunem i gdzie chłopiec mieszka. Po konsultacji medycznej, dziecko zostało umieszczone w placówce opiekuńczej.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje dotyczące danych chłopca lub wiedzą gdzie chłopiec mieszka i gdzie przebywają jego opiekunowie proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 32 200 3700 - Komisariat Policji V w Katowicach, lub 32 200 25 55 - Komenda Miejska Policji w Katowicach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło: katowice.slaska.policja.gov.pl

d4gqtjt

Podziel się opinią

Share
d4gqtjt
d4gqtjt
Więcej tematów