Trwa ładowanie...
ycipk-16z208

Katowice: policjanci zapobiegli "ustawce" pseudokibiców. Znaleźli przy nich dwa pistolety, noże i maczety

Dzięki czujności katowickich stróżów prawa nie doszło do kolejnej "ustawki" pseudokibiców. Policjanci zatrzymali grupę 10 mężczyzn, przy których znaleziono broń palną, maczety, noże i kije bejsbolowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Błyskawicza akcja katowickiej policji: zatrzymano 10 pseudokibiców
Błyskawicza akcja katowickiej policji: zatrzymano 10 pseudokibiców (KWP w Katowicach)
ycipk-16z208

Policjanci patrolujący ulice Katowic zwrócili uwagę na dwa nietypowo zaparkowane samochody, do których biegło 10 mężczyzn. Policjanci swoim radiowozem zablokowali oba samochody i wezwali wsparcie. Podczas legitymowania mężczyzn, jeden z podejrzanych rzucił się na policjantów. Funkcjonariusze użyli wobec niego gazu.

Gdy policjanci zajrzeli do samochodów podejrzanych, znaleźli tam 6 maczet, dwie siekiery, nóż, kominiarki oraz kilka drewnianych pałek. W jednym z samochodów znaleziono też dwa pistolety. Oddano je do ekspertyzy, która ma potwierdzić, czy jest to broń palna.

ycipk-16z208

Policja nie wyklucza, że zatrzymani mężczyźni, mieszkańcy Katowic w wieku od 19 do 40 lat, to pseudokibice, którzy jechali na zaplanowaną wcześniej akcję. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie niebezpiecznych narzędzi, a być może także, jeśli potwierdzi to ekspertyza, za nielegalne posiadanie broni palnej.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-16z208

ycipk-16z208
ycipk-16z208