Trwa ładowanie...
d2ycy9u

Katowice. Gigantyczne opóźnienie w Pyrzowicach. Pasażerowie LOT-u koczują na lotnisku

Katowice. Pasażerowie LOT czekają na wylot do Turcji. Samolot, który miał ich zabrać do Bodrum jest opóźniony aż 7 siedem godziny. Według planu mają wylecieć dopiero około 17.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot PLL LOT
Samolot PLL LOT (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER)
d2ycy9u

O sprawie informuje "Dziennik Zachodni" i Radio Katowice. Dziennikarze powołują się na relacje pasażerów, którzy wskazują na to, że nie otrzymali żadnej informacji o powodach opóźnienia lotu.

Samolot z Pyrzowic do Bodrum w Turcji miał wylecieć 18 lipca o godz. 10.25. Jednak do tej pory nie oderwał się od płyty lotniska.

Wszystko wskazuje na to, że opóźnienie sięgnie aż siedmiu godzin. Jak wynika z tablicy wylotów, rejs jest zaplanowany dopiero na godzinę 17.05.

   Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Zobacz także: #SpełnijmyMarzeniePowstańca. Spotkajmy się 1 sierpnia i pokażmy, że pamiętamy

d2ycy9u

Opóźnienie samolotu w Katoiwcach. LOT odpowiada

Wirtualna Polska skontaktowała się z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Okazuje się, że przyczyną opóźnienia jest usterka techniczna samolotu.

"Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo wykonywanych operacji, dlatego obecnie nasze służby techniczne i operacyjne pracują nad rozwiązaniem problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby rejs wystartował jak najszybciej to możliwe" - informuje biuro prasowe LOT.

I dodaje, że "zgodnie ze standardami, pasażerowie rejsu zostali poinformowani o opóźnieniu, otrzymali vouchery na napoje i posiłki i pozostają w bieżącym kontakcie z pracownikami LOT-u". "O wszelkich ewentualnych zmianach dotyczących planowanego wylotu, będziemy bezpośrednio informować naszych Pasażerów" - czytamy w odpowiedzi przesłanej do redakcji.

Twój lot również został opóźniony? Poinformuj nas! Prześlij informację, zdjęcie lub film przez dziejesie.wp.pl

d2ycy9u

Podziel się opinią

Share

d2ycy9u

d2ycy9u
Więcej tematów