Trwa ładowanie...
d2wf7pi
Super Express

Katarzyna Waśniewska: chcę złożyć wniosek o separację

- Bartek się zmienił. Zamknął się w sobie i stał się nieprzewidywalny. Bardzo zły wpływ na Bartka mają jego rodzice, szczególnie matka. Chcę złożyć wniosek o separację - wyznała Katarzyna Waśniewska w wywiadzie dla "Super Expressu". Powiedziała też, że matka Bartka nigdy nie chciała uwierzyć, że Madzia jest jego córeczką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka Madzi z Sosnowca
Matka Madzi z Sosnowca (WP.PL, Fot: Damian Wis)
d2wf7pi

Katarzyna Waśniewska wyznała, że wiele razy matka Bartka wyzywała ją od najgorszych i nie chciała uwierzyć, że Madzia to dziecko jej syna. - Uważała, że jestem leniwa, że nic nie robię. I to wszystko działo się miesiąc po cesarce, gdy miałam straszne komplikacje. Dlatego zrobiłam wszystko, żebyśmy jak najszybciej się od niej wyprowadzili - mówiła Waśniewska.

Matka Madzi opowiedziała też o spotkaniach z Bartkiem w wielkiej tajemnicy przed jego rodzicami. - Jak ja wróciłam do swojego domu, to też przez kilka dni musiałam słuchać awantur i opowieści, że nasz związek nie ma sensu. Ale się postawiłam. I od niego tego oczekuję - tłumaczy.

Waśniewska przyznała w "Super Expressie", że rozmawiali z Bartkiem, czy jeszcze kiedyś zdecydują się na dziecko. Byli jednak zgodni, że na razie nie są na to gotowi, bo mogliby "skrzywdzić to nowe życie".

d2wf7pi

Podziel się opinią

Share

d2wf7pi

d2wf7pi
Więcej tematów