Trwa ładowanie...

Karambol na DK 86 w Sosnowcu - zderzyło się 8 samochodów

Karambol z udziałem ośmiu samochodów na drodze krajowej nr 86 w Sosnowcu (woj. śląskie). Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Share
Karambol na DK 86 w Sosnowcu - zderzyło się 8 samochodów
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d12hnuq

Do zdarzenia doszło około godziny 7.30 na jezdni w kierunku Katowic. W okolicach ul. Piłsudskiego, pod wiaduktem, zderzyło się sześć samochodów. Po chwili uderzyły w nie kolejne dwa auta.

- Każdego dnia na DK 86 tworzą się korki, podobnie było dzisiaj. Jeden z kierowców nie zachował jednak należytej ostrożności i nie wyhamował, wjeżdżając w tył samochodu przed nim. Tak samo stało się w przypadku kolejnych czterech pojazdów – mówi Wirtualnej Polsce Mariusz Łabędzki z sosnowieckiej policji.

d12hnuq

– Gdy sytuacja wydała się opanowana, nie wyhamowali kolejni dwaj kierowcy. W sumie w kolizji wzięło udział osiem samochodów. Na szczęście było to tylko uszkodzenie mienia, a nikomu nic się nie stało – dodaje policjant.

Wszyscy kierowcy i pasażerowie wyszli z kolizji bez szwanku, żadna osoba nie trafiła do szpitala. W wyniku karambolu jeden pas ruchu w kierunku Katowic był zablokowany przez ok. godzinę. Teraz ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie.

d12hnuq

Podziel się opinią

Share
d12hnuq
d12hnuq
Więcej tematów