Trwa ładowanie...

Kapitan statku z muzułmańskim migrantami zamordował sześciu chrześcijan. Przez ich religię

• Kapitan statku z muzułmańskimi migrantami stanie przed sądem za zamordowanie sześciu chrześcijan przez wyrzucenie za burtę sześciu chrześcijan • Denerwowały go modlitwy, które odmawiali pasażerowie łodzi • Kapitan Alain N.B. jest oskarżony o pobicie nigeryjskiego pastora i wyrzucenie go za burtę • Alain N.B. wyrzucił ze statku także pięcioro innych pasażerów
Share
Kapitan statku z muzułmańskim migrantami zamordował sześciu chrześcijan. Przez ich religię
Źródło: Gizmodo.pl, Fot: Ivan Romano
d11k0cm

Tragedia miała miejsce w 2014 roku na łodzi płynącej z Maroko do Hiszpanii. Kapisan z Kamerunu zamordował sześciu pasażerów ponieważ byli chrześcijanami. Jak twierdzi prokurator, kapitan Alain N.B skazał ich na pewną śmierć poprzez wyrzucenie ich za burtę.

Jak wskazuje śledztwo, kapitan i jego zastępca, także Kameruńczyk, denerwowali się słysząc chrześcijańskie modlitwy. Im bardziej pastor i pozostali się modlili, tym pogoda stawała się gorsza - wierzyli mordercy.

W pewnym momencie zaczęli bić pastora z Nigerii, a potem wyrzucili do oceanu. Podobnie uczynili z pozostałą piątką - twierdzą świadkowie. W procesie zeznawać będzie 29 osób, które ocalały.

d11k0cm

Podziel się opinią

Share
d11k0cm
d11k0cm
Więcej tematów