Trwa ładowanie...
d2xgd3m
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Joński: do klubu SLD dołączyła nowa osoba

- Były poseł Twojego Ruchu, a ostatnio poseł niezależny Marek Stolarski dołączył do klubu SLD - poinformował rzecznik Sojuszu Dariusz Joński. Klub Sojuszu będzie teraz liczył 34 posłów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joński: do klubu SLD dołączyła nowa osoba
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d2xgd3m

Joński poinformował, że decyzję o przyjęciu posła podjął klub SLD. - Rośniemy w siłę, cieszymy się, że do nas wstąpił - dodał. Klub Sojuszu będzie teraz liczył 34 posłów.

Pytany, co Stolarski może wnieść do klubu Sojuszu, Joński odparł, że będzie on wsparciem np. jeśli chodzi o problematykę górnictwa, bo jest posłem ze Śląska.

Stolarski na pytanie o powody swej decyzji, podkreślił, że jako poseł niezrzeszony niewiele mógł zdziałać. Zwrócił też uwagę, że niektóre postulaty SLD i partii, do której należał wcześniej - Twojego Ruchu - były podobne. - Siłą rzeczy najbliżej mi było do SLD - dodał. Przypomniał też, że kiedyś był związany z Sojuszem.

d2xgd3m

Przyznał, że jako śląski poseł chciałby się zajmować "gorącym" tematem, jakim jest obecnie górnictwo.

Stolarski dostał się do Sejmu w 2011 roku z list ówczesnego Ruchu Palikota (obecnie Twój Ruch).

Partię Janusza Palikota opuścił we wrześniu ubiegłego roku, jako jeden z 12 posłów, którzy zrezygnowali wtedy z zasiadania w klubie TR.

Wałęsa: za 10 lat zagłosuję na Magdalenę Ogórek

d2xgd3m

Podziel się opinią

Share

d2xgd3m

d2xgd3m
Więcej tematów