Trwa ładowanie...
d4clqvl
IAR

Jolanta Szczypińska: wiarygodność władzy się skończyła

Można obiecać gruszki na wierzbie, wiarygodność władzy się skończyła. Teraz premier i PO są w stanie obiecać wszystko powiedziała posłanka PiS Jolanta Szczypińska. Odniosła się do deklaracji Ewy Kopacz, że rząd zajmie się pomocą dla małych miast i miejscowości.
Share
Jolanta Szczypińska
Jolanta SzczypińskaŹródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d4clqvl

Jak mówiła posłanka, Polacy już się nie dadzą nabrać. - To co teraz w ostatnich dniach się wyprawia i ta cała kampania premier Ewy Kopacz wskazuje na to, że to jest tylko ogromna desperacja. Przecież Polacy naprawdę mają pamięć. To nie jest tak, że wszyscy zapomnieliśmy jak wyglądały rządy Platformy Obywatelskiej - mówiła Szczypińska. Jak uważa posłanka PiS, nikt się wtedy nie liczył z małymi miastami i gminami.

Według posłanki Szczypińskiej oprócz składania obietnic premier nic więcej nie zrobi, a spotkania z Ewą Kopacz są inscenizowane. - Jeżeli premier chce się dowiedzieć, jakie są problemy Polaków, to powinna się spotykać z normalnymi ludźmi, z obywatelami różnych miast, jak Słupsk, Koszalin, a nie zamykać się w pociągu - mówiła polityk.

Jak uważa Jolanta Szczypińska, przeciwieństwem są spotkania z mieszkańcami kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło.

d4clqvl

Zobacz również: Błaszczak: ci, którzy rządzą Polską, palce gryzą ze złości

d4clqvl

Podziel się opinią

Share
d4clqvl
d4clqvl
Więcej tematów