Trwa ładowanie...
d3o0cjm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Jest nadzieja na odnalezienie zaginionego boeinga?


Kawałki metalu, które mogą się okazać szczątkami zaginionego przed tygodniem indonezyjskiego boeinga 737 ze 102 osobami na pokładzie, wykrył na dnie morza w okolicach wybrzeży wyspy Sulawesi okręt marynarki wojennej Indonezji uczestniczący w poszukiwaniach samolotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest nadzieja na odnalezienie zaginionego boeinga?
d3o0cjm

Jak poinformował admirał Gatot Subyanto, ślady metalu rozrzuconego na przestrzeni kilku kilometrów sonar zlokalizował w trzech miejscach na zachód od miasta Makasar. Metal leży na głębokości od 500 do 2000 metrów. Nie potrafimy jednak stwierdzić, czym są te obiekty - powiedział admirał, tłumacząc, że okręt nie dysponuje odpowiednim sprzętem.

Na miejsce, w celu wykonania dokładniejszych badań, zmierza amerykański statek oceanograficzny "Mary Sears".

Boeing 737-400 linii Adam Air, lecący z Surabai na Jawie do Manado na północy Sulawesi, znikł z radarów w ubiegły poniedziałek, 1 stycznia. W ostatniej rozmowie ze stacją kontroli lotów pilot poinformował o niebezpiecznych wiatrach, po czym stracono łączność z maszyną. Od tamtej pory trwają poszukiwania samolotu.

d3o0cjm

Podziel się opinią

Share

d3o0cjm

d3o0cjm
Więcej tematów