Trwa ładowanie...

Jerzy Owsiak zdradził ile zarabia. Kwota jest zaskakująca

Jerzy Owsiak w oświadczeniu opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradził, ile zarabia. Zaznaczył również, że nie pobiera żadnej pensji z racji pełnienia funkcji prezesa zarządu Fundacji WOŚP.

Jerzy Owsiak zdradził ile zarabia. Kwota jest zaskakującaŹródło: East News, fot: Jan Bielecki
d22jgjc
d22jgjc

Jerzy Owsiak – miesięczna pensja „na rękę”

W oświadczeniu Jerzy Owsiak przyznał, że jego miesięczna pensja „na rękę” wynosi 10 tys. zł. Cała kwota jest wynagrodzeniem, które Owsiak czerpie z racji pełnienia funkcji prezesa jednoosobowej firmy Złoty Melon, należącej do Fundacji WOŚP. W opublikowanym oświadczeniu Jerzy Owsiak deklaruje, że Złoty Melon „ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych”. Dodaje również, że kwota 10 tys. zł jest wyznacznikiem najwyższej możliwej pensji w Fundacji WOŚP.
Złoty Melon w ciągu 7 lat działania miał zarobić dla WOŚP 4,7 mln zł. Tylko w 2017 roku kwota ta wyniosła 718 tys. zł. Jej głównym źródłem dochodów jest prowadzenie sklepu SiemaShop, w którym sprzedawane są gadżety związane z Fundacją WOŚP oraz Pol’and’Rock Festival (dawniej Woodstock).

Jerzy Owsiak – inne źródła dochodów

Jerzy Owsiak zarabia nie tylko z racji pracy w Złotym Melonie. Zgodnie z oświadczeniem piastuje również stanowisko dziennikarza radiowego oraz wykładowcy w agencji Power Speech. Jerzy Owsiak zaznacza, że nie jest osobą, która pragnie ukrywać wysokość swoich miesięcznych zarobków. Na potwierdzenie swoich słów poinformował, że rozlicza się w Urzędzie Skarbowym w Warszawie, przy ulicy Wynalazek 3. Właśnie tam można znaleźć dokładne informacje na temat jego dochodów.

d22jgjc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22jgjc
Więcej tematów