Trwa ładowanie...

Jaworzno: za przejazd stopem płaciła amfetaminą. Trafiła na nieoznakowanych policjantów

Jaworzno- nieoznakowany patrol policji zatrzymał kobietę, która chciała dostać się stopem do Krakowa. Za przewiezienie oferowała biały proszek.

Jaworzno: za przejazd stopem płaciła amfetaminą. Trafiła na nieoznakowanych policjantówŹródło: WP.PL
d12f9o9
d12f9o9

Jaworzno – policjanci dokonali nietypowego zatrzymania

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem na ulicy świętej Barbary w Jaworznie. Młoda kobieta machała w kierunku przejeżdżającego samochodu. Kiedy jeden z pojazdów się zatrzymał kobieta pośpiesznie wsiadła na tylnie siedzenie i poprosiła o zawiezienie jej do Krakowa. Ponieważ nie miała przy sobie pieniędzy w ramach zapłaty za przysługę zaoferowała biały proszek. Kobieta była mocno zaskoczona, kiedy mężczyźni, siedzący na przednich siedzeniach auta wyjęli legitymacje policyjne. Nieoznakowane patrole to norma na ulicach Jaworzna. Funkcjonariusze przemieszczają się ulicami miasta w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Na pozór przypominają zwykłych uczestników ruchu drogowego. Poruszają się nieoznakowanym radiowozem, a na sobie mają cywilne ubrania. Kiedy na komisariat wpływa prośba o interwencję, wówczas funkcjonariusze błyskawicznie zjawiają się na miejscu zdarzenia.

Jaworzno – nawet 3 lata więzienia dla Krakowianki

Ekspertyza laboratoryjna wykazała, że biały proszek znajdujący się w woreczku to amfetamina. 20-letnia mieszkanka Krakowa, która zaoferowała narkotyk policjantom posiadała przy sobie około 4 gramów narkotyku.Krakowianka usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

d12f9o9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12f9o9
Więcej tematów