Trwa ładowanie...

Jaworzno: za przejazd stopem płaciła amfetaminą. Trafiła na nieoznakowanych policjantów

Jaworzno- nieoznakowany patrol policji zatrzymał kobietę, która chciała dostać się stopem do Krakowa. Za przewiezienie oferowała biały proszek.

Share
Jaworzno: za przejazd stopem płaciła amfetaminą. Trafiła na nieoznakowanych policjantów
Źródło: WP.PL
dbqqk5l

Jaworzno – policjanci dokonali nietypowego zatrzymania

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem na ulicy świętej Barbary w Jaworznie. Młoda kobieta machała w kierunku przejeżdżającego samochodu. Kiedy jeden z pojazdów się zatrzymał kobieta pośpiesznie wsiadła na tylnie siedzenie i poprosiła o zawiezienie jej do Krakowa. Ponieważ nie miała przy sobie pieniędzy w ramach zapłaty za przysługę zaoferowała biały proszek. Kobieta była mocno zaskoczona, kiedy mężczyźni, siedzący na przednich siedzeniach auta wyjęli legitymacje policyjne. Nieoznakowane patrole to norma na ulicach Jaworzna. Funkcjonariusze przemieszczają się ulicami miasta w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Na pozór przypominają zwykłych uczestników ruchu drogowego. Poruszają się nieoznakowanym radiowozem, a na sobie mają cywilne ubrania. Kiedy na komisariat wpływa prośba o interwencję, wówczas funkcjonariusze błyskawicznie zjawiają się na miejscu zdarzenia.

Jaworzno – nawet 3 lata więzienia dla Krakowianki

Ekspertyza laboratoryjna wykazała, że biały proszek znajdujący się w woreczku to amfetamina. 20-letnia mieszkanka Krakowa, która zaoferowała narkotyk policjantom posiadała przy sobie około 4 gramów narkotyku.Krakowianka usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

dbqqk5l

Podziel się opinią

Share
dbqqk5l
dbqqk5l
Więcej tematów