Trwa ładowanie...
d2c4als

Jastrzębie-Zdrój: Udusił żonę, a potem sam się powiesił

Rodzinny dramat rozegrał się w jednym z mieszkań na osiedlu Gwarków w Jastrzębiu-Zdroju. Nie żyje 65-letnia kobieta i jej 68-letni mąż. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna udusił swoją żonę, a później popełnił samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzinny dramat w Jastrzębiu-Zdroju
Rodzinny dramat w Jastrzębiu-Zdroju (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d2c4als

Policję zaalarmowała córka małżeństwa, która od rana próbowała skontaktować się ze swoją matką. Gdy wieczorem przyjechała do rodziców, by sprawdzić co się dzieje, zastała zamknięte drzwi.

Policjanci, przy pomocy strażaków, weszli do mieszkania. Znaleźli tam zwłoki pary. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna udusił swoją żonę, a potem się powiesił.

d2c4als

Oficer prasowa policji w Jastrzębiu-Zdroju Bogusława Dudek wyjawiła, że policja była ostatnio kilkakrotnie wzywania do mieszkania pary. - Miało to związek ze sprawą rozwodową pary. Policje wzywał zarówno mąż kobiety, jak i ona sama. Rodzina nie miała założonej Niebieskiej Karty, nie stwierdzono stosowania przemocy - opowiadała portalowi radio90.pl.

Śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Jastrzębska prokuratura zarządziła sekcje zwłok małżeństwa.

Źródło: tujastrzebie.pl, radio90.pl

d2c4als

Podziel się opinią

Share

d2c4als

d2c4als
Więcej tematów