Trwa ładowanie...
d1ob49i

Jasnowidz pomógł w znalezieniu ciała zaginionego

We wtorek policjanci znaleźli w Suchowoli (pow. radzyński) ciało zaginionego Łukasza Przybysza. 23-letni mężczyzna zaginął w święta Bożego Narodzenia. Po wyjściu z dyskoteki Corrado ślad po nim zaginął.

d1ob49i

Ciało zostało znalezione w rowie melioracyjnym nieopodal szpitala. Miejsce zostało wskazane przez rodzinę zaginionego. Bliscy twierdzili, że w znalezieniu pomógł wynajęty jasnowidz.

- Znaleziony miał przy sobie portfel z dokumentami i telefon komórkowy - informuje Dariusz Łukasiak z radzyńskiej policji.

W nocy z 25 na 26 grudnia 2009 r. Łukasz Przybysz razem z siostrą i kolegami bawił się na dyskotece w Corrado, więc pierwsze poszukiwania mężczyzny objęły te okolice w promieniu kilometra. Niestety, nie przyniosły żadnych efektów. Nie pomogły także nagrania z monitoringu dyskoteki.

Oprócz policjantów poszukiwania prowadziła rodzina chłopaka. Rozwiesiła plakaty z wizerunkiem w okolicy Borek, rodzinnej miejscowości chłopaka.

- Siostra dzwoniła pod jego numer, na początku był normalny sygnał, jednak nikt nie odbierał. - Około godz. 3 w nocy telefon był już nieaktywny - opowiada matka. - Syn nigdy nie znikał w ten sposób. Nawet jak działo się coś złego, zawsze dawał znać. Myślę, że gdyby syn żył, toby się odezwał - dodaje.

d1ob49i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ob49i
Więcej tematów