Trwa ładowanie...

Jasnowidz Jackowski miał czarną wizję. Chodzi o pandemię i konflikt w Europie

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją. Wizjoner przekazał, że czeka nas nawrót pandemii koronawirusa. To jednak nie wszystko. Według Jackowskiego dojdzie do upadku polskiego rządu. W Europie natomiast może wybuchnąć ogromny konflikt.

Share
Jasnowidz Krzysztof Jackowski i jego czarna wizja Jasnowidz Krzysztof Jackowski i jego czarna wizja Źródło: East News, fot: Bartosz Krupa
d4f0vm9

Jasnowidz Krzysztof Jackowski doznał kolejnej wizji. Podzielił się nią w nagraniu, które opublikował 4 lutego. Nie ma dobrych wiadomości dla Polaków - według wizjonera nadejdzie kolejna fala koronawirusa. Ciemne chmury zawisną także nad Europą. Mowa o poważnym konflikcie. Jasnowidz przewidział także, kiedy dzieci wrócą do szkół.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotycząca m.in. sytuacji epidemicznej w Polsce. Janowicz przekazał, że po "odwilży" należy spodziewać się kolejnej fali zakażeń.

- Mam odczucie, że do czasu, aż stanie się wiosna i ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle wszystko z powrotem zacznie się uaktywniać - powiedział w nagraniu jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał, że mogą pojawić się "radykalne restrykcje".

Zobacz także: Nowe obostrzenia od 12 lutego. Komentarz członka rady medycznej przy premierze

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o kolejnej fali koronawirusa i restrykcjach

- To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską. I powstaną radykalne restrykcje. Być może z określeniem prawnych obostrzeń. Mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zrobi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie - przekazał wizjoner.

d4f0vm9

Jackowski wie także, kiedy dzieci powrócą do szkół. Jednak jak dodał wizjoner, edukacja stacjonarna nie potrwa długo.

- Będzie decyzja, że młodzież wróci do szkół. - Niewiele już tego roku szkolnego zostało. I wtedy właśnie, kiedy młodzież wróci do szkół, być może za dwa, trzy tygodnie, raptem wszystko zamrze. A nasz kraj zrobi restrykcje, jakby to się tyczyło naszego kraju - powiedział jasnowidz.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o rozpadzie polskiego rządu

Krzysztof Jackowski w swojej wizji zauważył także rozpad polskiego rządu. Będzie to miało związek m.in. tym, że przedsiębiorcy mają dość obostrzeń i restrykcji.

- Będzie się to działo w różnym czasie. Nikt nie będzie mógł powiedzieć, ze to przysadek. Będzie robił się chaos. Czeka to też i nasz rząd. Mam wrażenie, że nasz rząd jest świadomy tego - powiedział Jackowski.

d4f0vm9

Według Jackowskiego obecnie jesteśmy zaangażowani w konflikt o, którym jeszcze nie wiemy. Jasnowidz dodał także, że ten spór dotyczy całej Europy.

- Wielki plan na świecie ruszył i jest wdrożony, tkwimy w nim i ten plan zapowiada jeszcze bardzo poważny konflikt. A ten konflikt ma wyeliminować pewne przeszkody militarnie w świecie. Jedno z drugim jest spójne. Kiedyś to zrozumiemy. Jest to nieuniknione - przekazał wizjoner. Krzysztof Jackowski przekazał także swoim fanom, że według jego wizji w marcu zrobi się o wiele cieplej.

Krzysztof Jackowski - co wiemy o jasnowidzu z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa. Cieszy się on ogromną popularnością w Polsce. Wizjoner ma wielu fanów, którzy czekają na kolejne jego wizje przyszłości i ich interpretacje.

Krzysztof Jackowski zasłyną m.in. współpracą z policją. Wtedy wykorzystywał on swoje talenty do poszukiwania osób zaginionych. W Polsce ogromnym zainteresowaniem cieszy się kanał na YouTube jasnowidza, a także jego portale w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4f0vm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f0vm9
d4f0vm9
Więcej tematów