Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński uwiódł Trzciankę. Śmiechy, brawa i "sto lat"

Po przemówieniu w wielkopolskiej Trzciance prezes PiS znalazł się w ogniu pytań mieszkańców. - Pozwólcie państwo, że będę siedział, bo coś mi w kolanach trzeszczy - odniósł się z humorem do pogłosek o swoim stanie zdrowia.

Jarosław Kaczyński uwiódł Trzciankę. Śmiechy, brawa i "sto lat"Źródło: TVP Info
dsg8e4s
dsg8e4s

Największą owację Jarosław Kaczyński otrzymał po odpowiedzi na pytanie o konwencję antyprzemocową - "czyli gender", jak dodał panelista. - Walka z gender jest w istocie bez sensu. Nic złego się nie dzieje. A póki my rządzimy, żadnych małżeństw homoseksualnych u nas nie będzie. Będziemy czekać aż inne kraje otrzeźwieją - dodał prezes PiS. Jak przekonywał, w Polsce będzie "wyspa wolności", bo w Europie tej wolności nie ma. - W Polsce tego nie będzie, chyba, że dopuścicie do władzy tamtych - ostrzegał.

Zdecydowanie chłodniej została przyjęta wypowiedź Kaczyńskiego o nowym prawie łowieckim, które zakazuje udziału w polowaniach dzieciom. - To jednak okrutne, bo to jest zabijanie. Nie mam dla tego zrozumienia i dzieci tego nie należy uczyć - dodał. Równie nieustępliwy był w kwestia zakazu hodowli norek. - To rzecz okrutna, a powinniśmy być krajem cywilizowanym. To męczące dla ludzi mieszkających obok - muchy, smród. Ma być porządek dla zwykłych ludzi - powiedział.

We wcześniejszej części spotkania prezes powtórzył i omówił propozycje, które padły na sobotniej konwencji.

Masz ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam za pośrednictwem dziejesie.wp.pl

dsg8e4s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsg8e4s
Więcej tematów