Trwa ładowanie...

Janusz Piechociński: kolejna fala politycznej ustawki PO-PiS

- Mamy do czynienia z kolejną falą polskiej politycznej ustawki PO-PiS – stwierdził w „Graffiti” Janusz Piechociński, wicepremier, minister gospodarki. Wg niego „od środka to wygląda jeszcze bardziej pikantnie”.

Share
Janusz Piechociński: kolejna fala politycznej ustawki PO-PiS
Źródło: WP.PL, fot: Wojciech Nieśpiałowski
d2nnad4

Janusz Piechociński uważa, że jesteśmy świadkami kolejnej politycznej ustawki PO-PiS. Podczas rozmowy w „Graffiti” prezes koalicyjnego PSL mówił: "mamy do czynienia z kolejną falą polskiej politycznej ustawki PO-PiS, bo z jednej strony, w imieniu PO pani premier zaapelowała, żeby skończyć znany personalny bój z 2005, z drugiej strony wcale nie na to wezwanie, ale to był scenariusz PiS. Jarosław Kaczyński, aby osłabić wrażenie expose, idzie do Donalda Tuska. (...) A później w czerwonej marynarce posłanka Zalewska wraca do starej wspaniałej retoryki, a następnego dnia Adam Hofman w starym stylu, po swojemu – powiedział w Polsat News Piechociński.

Jednocześnie pytał: "a po co to wszystko?". I odpowiadał: "ano po to, żeby wysysać z debaty publicznej to, co jest istotą polityki, po co my - politycy - jesteśmy i co to jest polityka". - Po to, żeby doprowadzić do tego, że jest akcja i kontrakcja, że jedni drugim dołożą i kolejne pięć będzie straconych miesięcy, za którymi będzie się kryła słabość zmierzenia się z tym czasem, który jest i który nadchodzi – mówił w Graffiti” lider ludowców. I dodał: "od środka to wygląda jeszcze bardziej pikantnie niż państwo sobie wyobrażacie, kiedy obserwujecie to z zewnątrz".

Źródło: Polsat News

d2nnad4

Podziel się opinią

Share
d2nnad4
d2nnad4
Więcej tematów