Trwa ładowanie...
d41p0sm

Janusz Palikot: Magdalena Ogórek jest szokująco prokościelna jak na kandydatkę lewicy

- Magdalena Ogórek była po stronie prof. Chazana w sporze z prezydent Warszawy, jestem tym naprawdę zaskoczony. Nie znamy jej poglądów, szerszych wizji państwa, dokonań partyjnych, ale sprawia wrażenie osoby szokująco prokościelnej i prochazanowej jak na kandydatkę lewicy - powiedział w TVN24 kandydat na prezydenta Twojego Ruchu, Janusz Palikot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Palikot: Magdalena Ogórek jest szokująco prokościelna jak na kandydatkę lewicy
(PAP, Fot: Marcin Obara)
d41p0sm

- Zaskoczyła mnie Magdalena Ogórek w roli kandydata SLD na prezydenta. Nie mówiło się o tym. Byłem przekonany, że to będzie ktoś ze starej gwardii Sojuszu - powiedział Palikot.

- Już dzisiaj piszę się na debatę z prezydentem Bronisławem Komorowskim, Andrzejem Dudą i Magdaleną Ogórek - mówił szef TR.

Jak dodał, Bronisław Komorowski ujawnił mu, że będzie ubiegał się o reelekcję. - To oczywiste, mimo, że to jego prywatne stanowisko. Zaznaczył że liczy na rywalizację fair - ujawnił Janusz Palikot.

Jak podkreślił, "kandyduje na serio". - Mam zamiar pokonać Dudę, wejść do drugiej tury i wygrać z Komorowskim. Daję słowo honoru, że nie zrezygnuję z kandydowania na prezydenta - powiedział Palikot.

Źródło: TVN24

d41p0sm

Podziel się opinią

Share
d41p0sm
d41p0sm
Więcej tematów