Trwa ładowanie...
d4i7xjz

Izabela Pek publikuje prywatną korespondencję z Piętą

Izabela Pek nie odpuszcza i nie daje o sobie zapomnieć. Już nie raz drwiła w mediach społecznościowych ze swojego byłego kochanka. Teraz publikuje ich prywatną korespondencję i grozi, że Stanisław Pięta popamięta ją do końca życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Pek twierdzi, że została uwiedziona
Izabela Pek twierdzi, że została uwiedziona (Facebook.com)
d4i7xjz

Sprawa Stanisława Pięty wypłynęła pod koniec maja. Poseł PiS podczas obchodów jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej poznał i uwiódł kobietę, zdradzając swoją żonę. O sprawie poinformowała media sam Izabela Pek. Mówiła, że polityk obiecywał jej pracę w biurze poselskim i w państwowej spółce PKN Orlen. Miał też stwierdzić, że "z żoną jest tylko dla dziecka i planuje się z nią rozstać".

Pięta - jeden z najbardziej konserwatywnych polityków w parlamencie - został zawieszony w prawach członka partii i klubu parlamentarnego PiS. Teraz jest posłem niezrzeszonym.

Izabela Pek nie daje zapomnieć o ich romansie i w nocy publikuje ich prywatną korespondencję na popularnym komunikatorze. Już na samym początku zaznaczyła, że będzie usuwać swoje posty, więc radzi internautom je ściągać, bo - jak twierdzi - nie chce tego widzieć, a od samego patrzenia robi jej się po prostu niedobrze i ręce jej się trzęsą.

d4i7xjz

Potem zaczyna się lawina wpisów. Czytamy w nich między innymi, jak Pięta pytał Pek o zainteresowania, czy chciałaby pracować w stolicy. Prawił jej cały czas komplementy, zachwalał. Ich rozmowy odbywały się często w nocy.

"Dziewczyn, które nie boją się być prawicowe, mają talent i jeszcze wyglądają jak Ty, jest bardzo niewiele. To na mnie działa. I widzę w Tobie potencjał. Zdjęcia masz rewelacyjne: - pisał poseł PiS.

   Twitter
   Twitter

W innym wpisie czytamy, jak Pięta stara się załatwić pracę swojej kochance. Można się tylko domyślać, że chodzi o Kancelarię Prezydenta. "Gdyby Andrzej mógł decydować, pewnie już pracowałabyś w jego kancelarii. Musimy być sprytni i nie pozwolić innym na utrącenie Twojej osoby " - pisze poseł. "Powiedz mu o mnie dobre słowo" - odpowiada mu Pek. Zapewnia też, że nie zawiedzie.

d4i7xjz

"Może mnie posłać wszędzie. W hieny i wrogów" - dodaje.

   Twitter

Pięta we wszystkich wpisach zapewniał Pek, że jest wyjątkowa i jedyna, a ona jego, że tęskni i jest zazdrosna. Wiadomości, które publikuje kobieta nie mają końca. Są też wulgaryzmy i wyzwiska. "Nigdy w swoim życiu nie krótkim, nie poznałam tak perfidnego, tak zakłamanego, tak pozbawionego skrupułów, zimnego skur.... Ani myślę odpuścić. Dołożę wszelkich starań chu..., żebyś nigdy w życiu do życia politycznego nie powrócił. Za to co mi wyrządziłeś" - pisze.

d4i7xjz

"Popamiętasz mnie chu... do końca swojego życia, tak jak ja zapamiętałam dzięki tobie zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia, w których życzyłeś mi bydlaku przeklęty spokojnych Świąt" - dodaje Pek.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4i7xjz

Podziel się opinią

Share

d4i7xjz

d4i7xjz
Więcej tematów